Wpis z mikrobloga

Powiem wam jaka beka,(może i nie beka, ale dramat) co mój różowy #!$%@?ł xD
Wracam ze sklepu do domu i nagle słyszę , płacz i krzyki jak mogłeś to zrobić , dlaczego i mln wyzwisk...
pytam co się stało ? a ona mii pokazuję ... SCREENY z WYPOKU xD
gdzie plusowałem ,jakieś "NSFW" "ŁADNA PANI" i kazę mi wypier* do "dup z wypoku" :D
Czaicie ? zapisała sobie w tel mój nick i zaczełą grzebać co ja robie/pisze itp
więc uważajcie :D hehe

#beka #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 87
  • Odpowiedz
@blondeblossom: A w jakim celu w ogóle oceniać i aprobować? Każdy zna cel tagów typu #kontenerynamleko. Raczej mi nie wmówisz, że ktokolwiek wyszukuje takich zdjęć neutralnie. Jedna kobieta będzie się źle czuła z tym, że jej facet celowo ogląda inne nagie kobiety i ocenia ich ciała, druga będzie miała to gdzieś. Op ma do wyboru albo wyśmiewać się ze swojej dziewczyny i szukać dalej poklasku wśród społeczności,
  • Odpowiedz
@Shanny: Sama nie przeglądam tagów celowo ale nsfw są popularne wiec jak przeglądam gorące i jest jakaś bardzo ładna to dam plusa. Naprawdę nie trzeba specjalnie przeszukiwać tagów co 5 minut żeby widzieć te zdjęcia. I nie trzeba się jakoś mocno nakręcać i fapać do jakiegoś żeby dać plusa.
Plus jest znakiem - podoba mi się/fajne. Bez względu na to czy jest to dowcip, news historyczny czy zdjęcie kobiety.
Myślę
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Też uważam, że to nie jest powód do kłótni, dlatego dobrze ze sobą porozmawiać i szanować się wzajemnie. Nagie ciało nie jest jednak zwykłym widoczkiem, który nie wzbudza żadnych emocji. Jego kobietę rani to, że on ogląda inne i je aprobuje. Ona nie wie, czy się nimi podnieca, czy tylko popatrzy. Ja bym nie chciała, żeby mój facet wywyższał i chwalił jakieś szmatki w internecie za pokazanie cycków. Ale
  • Odpowiedz
Ale ja to inna historia, bo ja akurat zagrożenia nie czuję, tylko po prostu nie lubię innych bab i nie chcę, by dostawały atencję od mojego faceta


@Shanny: Z całym szacunkiem ale to brzmi mało logicznie.

No to tez gdyby laska pewnie powiedziała 'hej chce pogadać' to op by zareagował inaczej niż na płacz i krzyki jaki to on nie jest bo ona szpieguje go na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz