Wpis z mikrobloga

Powiem wam jaka beka,(może i nie beka, ale dramat) co mój różowy #!$%@?ł xD
Wracam ze sklepu do domu i nagle słyszę , płacz i krzyki jak mogłeś to zrobić , dlaczego i mln wyzwisk...
pytam co się stało ? a ona mii pokazuję ... SCREENY z WYPOKU xD
gdzie plusowałem ,jakieś "NSFW" "ŁADNA PANI" i kazę mi wypier* do "dup z wypoku" :D
Czaicie ? zapisała sobie w tel mój nick i zaczełą grzebać co ja robie/pisze itp
więc uważajcie :D hehe

#beka #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 87
  • Odpowiedz
@Shanny: jak można w jednym rzędzie stawiać plusowanie zdjęć jakiejś modelki na wykopie i rozmowę z 'kolegą' o rodzaju bielizny, jaką masz na sobie xd czy ty serio nie widzisz różnicy?
  • Odpowiedz
Pogódź się, że dla wielu kobiet plusowanie nagich zdjęć w internecie i napalanie się na nie jest równoznaczne z tym, czym dla was jest przykładowo rozmowa z hehe kolegą o tym, jakie dziewczyna ma dzisiaj majteczki.


@Shanny: Dla niedowartościowanych kobiet które czują się zagrożone jakaś randomową dupą z internetu. Takie baby mają podwójne standardy. Koleś nie może nawet spojrzeć na ładna dziewczynę na zdjęciu (nie mówiąc już o zawieszeniu oka
  • Odpowiedz
Pogódź się, że dla wielu kobiet plusowanie nagich zdjęć w internecie i napalanie się na nie jest równoznaczne z tym, czym dla was jest przykładowo rozmowa z hehe kolegą o tym, jakie dziewczyna ma dzisiaj majteczki.


@Shanny: Kocham wyobrażenia kobiet o tym o czym gadają faceci xD To tak jak wujek staszek chce być hehe młodzieżowy albo pokazują ci to w tv xD Kto #!$%@? normalny gada o majtkach dziewczyn?
  • Odpowiedz
@Krx_S: HAHAH ONA nawet mi filtruje FB i INSTA xDDDD
każda laska , jaką dodam, to zaraz pisze "skąd się znacie " "kto to " a jak wydaje jej się podejrzana to sama do nich pisze "skąd mnie zna "" taki przypał, że już nawet nikogo ani fot nie dodaje na portalach , bo siara pózniej :D
@tmr @Urubunburu
  • Odpowiedz
@karol91plch: Wiesz, każdy zasługuje na trochę prywatności, kiedyś miałem różowego paska który właśnie chciał mnie kontrolować, zaczęło się niewinnie bo podejrzała hasło do fb, później jak byłem np w WC to sprawdzała mi fona. W życiu nikogo nie zdradziłem i nie mam w zamiarze, a patrzenie na jakieś dupeczki i danie plusa pokazuje że jesteś całkiem normalnym zdrowym facetem. Związek zakończyłem jak się dowiedziałem, rzucając tekstem "jak ktoś nie ma
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Nie spojrzeć, tylko celowo oglądać, napalac się. Jeśli kobiecie to sprawia przykrość, to dlaczego o tym nie porozmawiać? Ma prawo czuć się źle z tym, że jej facet podnieca się innymi laskami. Może ona sama nie czuje się doceniona? Zamiast śmiać się z własnej kobiety zawsze lepiej z nią pogadać. Każdy ma inną wrażliwość i tolerancję. Jeśli Tobie tak odpowiada, to jest to wyłącznie Twoja sprawa, nie oceniam.
  • Odpowiedz