Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pomocy GROŻONO MI. Hej. W wyniku nieudanej transakcji z winy kontrahenta zmuszony byłem wystawić mu negatywa. Jeszcze przed tym, gdy napisałem mu (bardzo kulturalnie i delikatnie), że nie jestem do końca zadowolony z naszej umowy, gość zwyzywał mnie i zaczął mi grozić że "dojedzie mi łeb".

Już po wystawieniu komentarza pisał jeszcze do mnie teksty typu : "zobaczymy jaki z ciebie kozak", "często przejeżdżam przez [moja miejscowść], napewno do ciebie kiedyś wpadnę (ma do mnie niecałą godzinę drogi)", "będziesz jeszcze błagał i przepraszał", "spotkamy się wkrótce to zobaczysz", "wyciągnę konsekwencje, bo nie lubię takich cwaniaków" etc. (wszystko łamaną polszczyzną)

Gość zna mój adres, moje dane i telefon, ja jego również. Co myślicie? Dysponuje korespondencją z tym typkiem na FB i serwisie aukcyjnym. Co robić?

Może nie potrzebnie białorycerzowałem i pisałem mu (100% kulturka, ani jednej obelgi czy bluzga), że jest oszustem i osobą niehonorową.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#pomocy GROŻONO MI. Hej. W wyniku n...
źródło: comment_caEFAIgEt3KvZM5pPo8pSnOmYZLcYM3w.jpg
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: no wlasnie nie wiadomo, moglbys mu powiedziec ze jeszcze jeden taki numer i policja, albo jak sie da to pojsc zglosic, tylko powiedziec zeby nic nie robili bo sie boisz tego kretyna, i ze rodzina, dobytek itd. (beda wiedziec przynajmniej). Ale fakt, moze zlapac kolejny trybik. Chociaz chyba sam by sie pchal "w gips" jakby na wiadomosc o policji ciagle cie zastraszal. Musialby byc serio jakis niekumaty.
BLVCK: > Tylko czy to gościa nie nakręci jeszcze bardziej. Odnoszę wrażenie, że to jakiś skończony debil.

Większość takich kozaczków jedzie właśnie na wzbudzaniu takiego strachu. Nieważne, czy go nakręci, czy nie. Lepiej go #!$%@?ć. Policja z takimi debilami poradzi sobie bez problemu. Nie tacy kozacy, po #!$%@? przez policję zupełnie zmieniali śpiewkę. Nie znasz tych wszystkich przypadków? Kozak w necie, #!$%@? w świecie. Czasem to wręcz gimbusy albo dorosłe tępaki
@AnonimoweMirkoWyznania Mirku założę lewe konto na facebooku, na które Ty mi podasz linka do profilu gościa. Zupełnym przypadkiem udostępnie login i hasło do konta tutaj w tym wątku. Każdy Mirek pozna Sebastiana ale nikt Ci nie zarzucić, że upubliczniles jego dane. Dobry plan?