Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: zlikwidował konto. Jego tata dowiedział się, że syn objął osobistym nadzorem postępowanie prowadzone przez egipskich śledczych w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Przeczytał też korespondencję, którą chłopak zamierzał kierować do rządu RP i Arabskiej Dżamahirii Egiptu oraz jego wpisy na Wykopie... no i nie wytrzymał. Ściągnął pasek i wybił kknnoo plany krucjaty do Kairu za petrodolary szejków z Kataru w towarzystwie rzeszy Karyn z fejsa.
Teraz biedczek uczy się do poprawki
@1korner: ja bym jeszcze kilka na EM znalazła, tylko po co....a nie wiem czy Macierewiczowi konwersacyjnie podołalabyś,(ja z pewnością nie), to bardzo inteligentny człowiek, ale dziś widać moda na robienie z kogoś wariata, zresztą, moda stara..nie nowa. Jak masz czas to go wykorzystaj w dobrej sprawie.
@grejfrut: moja nie, ale to nie przeszkadza mi w komunikacji międzyludzkiej, nie mówię, że on jest nieomylny, tylko, że ludzie znający go "na żywo" mają dystans do przekazu medialnego. Co do jednych widzimy umyślne działanie "niewidzialnej ręki", co do drugich przyjmujemy, że słusznie, łatwo się zgubić...
Hej, @kknnoo, odezwij się, choćby z innego konta. Bardzo miło proszę.

może się znajdzie, ale wiecznie czekać się nie da


@stopmanipulacji1111: @grejfrut: dziewczęta! nie zamartwiajcie się, nie jesteście wdowami po kknnoo! on wciąż tu jest!
po prostu skasował jedno z kont klonów. nadal możecie do niego pisać: ostrzesprawiedliwości, gigaset
@dioxyna:
Po seksie chłopak wyciąga się na brzuchu, wyciąga papierosa ze spodni i szuka zapalniczki. Nie może znaleźć, więc pyta dziewczynę, czy ma jakąś.
- Może jakaś jest w górnej szufladzie - odpowiedziała.
Otworzył szufladę w szafce przy łóżku i znalazł pudełko leżące wprost na oprawionej w ramki fotografii jakiegoś mężczyzny.
Oczywiście zmartwił się.
- To twój mąż? - zapytał nerwowo.
- Nie, głupku - odpowiedziała przytulając się do niego.
-
po prostu skasował jedno z kont klonów. nadal możecie do niego pisać: ostrzesprawiedliwości, gigaset


@1korner: Ty jednak jesteś głupszy/głupsza niż ustawa przewiduje. Bo przy choćby minimum elokwencji dałbyś / dałabyś radę odróżnić ludzi choćby po stylu ich pisania i poziomie wypowiedzi. Ale czego tu oczekiwać od czytelnika GW.