Wpis z mikrobloga

Wykop.pl to jednak miejsce w którym % debili jest większy niż myślałem, serio lincz na Chajzera bo upublicznia dane personalne osób które obrażają nie jego, ale jego zmarłego syna co umówmy się jest poniżej jakiegokolwiek #!$%@? poziomu jestw #!$%@? debilny, postawcie się w jego sytuacji, umiera wam ktoś w #!$%@? ważny w życiu, wasze oczko w głowie, a cały internet ma z tego hehe beczke robiąc obrzydliwe memy, czy przeróbki o których nawet nie chce wspominać, to serio normalne że gość nie wytrzymał tego wszystkiego, i postanowił coś z tym zrobić, tu się pojawiają "hehe co za debil przecież teraz będzie tylko gorzej jaki głupi lol" otóż #!$%@? da nauczkę przynajmniej kilku cepom, a ludzie którzy usprawiedliwiają takie osoby w pewien sposób pisząc "no hehe nie potrzebnie o tym pisał teraz ma hehe" to ludzie którzy #!$%@? powinni mieć odebrane prawo głosu bo są #!$%@? naddebilami, poprostu #!$%@? osoby prawdopodobnie bez jakiegolowiek pomyślunku, a cała ta akcja z Chajzerem #!$%@? mnie w #!$%@? tym bardziej, że jeszcze nie tak dawno każdy się spuszczał nad #pokazhejtera jakie to śmieszne, zobaczcie dajmy im naucze iks de de de de
#!$%@?ć was hipokryci
#chajzer #afera #zalesie
  • 33
@Maci3kxD: Ale czy ty nie rozumiesz że po pierwsze to nie ma tak naprawdę w 100% pewności kto zrobił tego mema, przez co wystawił być może bogu ducha winnego chłopaka na lincz ze strony kilkuset tysięcy ludzi, a po drugie takie zachowanie z jego strony - nawet jeśli pod wpływem silnych emocji - przynosi zazwyczaj efekt odwrotny i nakręca internetowych śmieszków do jeszcze większej ilości wszelkiej maści przeróbek i nakręcania inby.
@Maci3kxD: 1400% racji, po postu średnia wieku na wykopie to poniżej 21 roku życia, dla takich osób dziecko czy jego śmierć to odległa wręcz nierealna perspektywa więc nie rozumieją tego jaki ból musiał w Filipie obudzić ten mem. Mam nadzieję, że dojdzie gnoja który to zrobił. Oby bez litości jaką okazał Jaglak