Wpis z mikrobloga

Wykop.pl to jednak miejsce w którym % debili jest większy niż myślałem, serio lincz na Chajzera bo upublicznia dane personalne osób które obrażają nie jego, ale jego zmarłego syna co umówmy się jest poniżej jakiegokolwiek #!$%@? poziomu jestw #!$%@? debilny, postawcie się w jego sytuacji, umiera wam ktoś w #!$%@? ważny w życiu, wasze oczko w głowie, a cały internet ma z tego hehe beczke robiąc obrzydliwe memy, czy przeróbki o których nawet nie chce wspominać, to serio normalne że gość nie wytrzymał tego wszystkiego, i postanowił coś z tym zrobić, tu się pojawiają "hehe co za debil przecież teraz będzie tylko gorzej jaki głupi lol" otóż #!$%@? da nauczkę przynajmniej kilku cepom, a ludzie którzy usprawiedliwiają takie osoby w pewien sposób pisząc "no hehe nie potrzebnie o tym pisał teraz ma hehe" to ludzie którzy #!$%@? powinni mieć odebrane prawo głosu bo są #!$%@? naddebilami, poprostu #!$%@? osoby prawdopodobnie bez jakiegolowiek pomyślunku, a cała ta akcja z Chajzerem #!$%@? mnie w #!$%@? tym bardziej, że jeszcze nie tak dawno każdy się spuszczał nad #pokazhejtera jakie to śmieszne, zobaczcie dajmy im naucze iks de de de de
#!$%@?ć was hipokryci
#chajzer #afera #zalesie
  • 33
@Maci3kxD: jestem w stanie zrozumieć, że Chajzer ze względu na osobistą tragedię nie patrzy na to trzeźwo, ale wciąż uważam, że nie zachowuje się mądrze. Rozumiem, że może popełnić błąd, ale to nie powód by nie mówić, że to co robi to błąd. A jest to błąd z dwóch powodów:
Po pierwsze idzie to w kierunku linczu, komuś może się stać coś poważnego. Dla jakiegoś gówniarza, który bawił się w trollowanie
@Maci3kxD: otóż to. ci co krzyczą najgłośniej, sami w przypadku takiej tragedii najprędzej poszliby sprać ryj twórcy mema. Z racji, że chajzer jest osoba publiczna, ma rozgłos to na to, jak zwykły sebiks pozwolić sobie nie moze. takze nie dziwie sie, ze w ten sposób chce pokazać, ze w internecie nie jest się anonimowym. tak jak pislalam w swoim poście, ciekawe jak ci obrońcy hipokryzji zachowaliby sie gdyby to z ich