Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rozpustnik: dlatego należy dyskryminowac pozytywnie kobiety. Sa one gora w relacjach damsko meskich. Prawo powinno to wyrownywac na korzyść mezczyzn a nie tak jak dzis ze kobiety maja we wszystkim ostatnie zdanie.
  • Odpowiedz
Najbardziej szkoda dzieci, nie są niczemu winne, a ponoszą w swoim życiu ogromną cenę za to, że nie mieli któregoś rodzica "na stałe". Czy to jest wina emancypacji kobiet? Może patologiczne, toksyczne związki lepiej, że dalej nie trwają, bez tego kobieta byłaby bita, poniżana i nie miałaby swojego zdania, ale czy to jest przyczyna rozpadu małżeństw, chyba jednak mały procent ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Co lol. To nie jest jedyny powód słabego przyrostu. Raczej jakiś niski procent.
Kobiety coraz częściej nie chcą dzieci. Myślisz że jak zaciąży i koleś spieprzy to będzie jej łatwo wychować?
Potem leci na wypok taka z tindera co pisze że szuka ojca dla dzieci a nie do poruchania i zaczyna się festiwal s----------a że trzeba było nie dawać d--y i się puszczać po imprezach. Przecież każda samotna matka
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Dobra ludzie, tę pastę czytałem już z 10 razy, szkoda na nią odpisywać. Ktoś z angielskiego przetłumaczył brednie i jeszcze probuje mówić polakom że polskie kobiety nie są uciśnione, pod presją i ostracyzm ich nie dotyczy (NA STRONIE MIZOGIN.PL...SORRRY WYKOPL.PL XD). Niech sobie biedni chłopcy wierzą w te brednie, co im innego zostaje, ale dyskutować szkoda.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik w twoim wywodzie strasznie materializujesz kobiety. Bo hurr durr one przez emancypację potrafią odejść niż do końca życia być nieszczęśliwa, z facetem który po kilku latach życia okazał się być inny. Ja mam 27 lat, nie mam dzieci i nie chcę mieć - w tym momencie z wygody i właśnie z tego powodu że nie jestem stała w uczuciach i wiem że jak coś będzie nie tak w związku to
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Przyczyną kruchych związków jest niedojrzałość stron. Decyzja o związaniu się z kimś podejmowana jest często bezmyślnie, bez wzięcia pod uwagę tego, czy druga osoba do nas pasuje, czy czujemy się swobodnie w jej towarzystwie itp Często jest wiele sygnałów, że może być coś nie tak, ale są lekceważone z nadzieją, że po ślubie się zmieni. Ludzie stali się też dosyć samolubni, wg. nich dobry związek to taki, w którym
  • Odpowiedz
@Rozpustnik Muszę przyznać, że czytanie dyskusji na tego typu tematy gdzie ludzie potrafią w konstruktywny sposów się wypowiadać pomaga mi odbudować wiarę to społeczeństwo. To co piszesz jest punktem widzenia faceta na los facetow i zapewne masz racje. Jednak myślę, że wina jest zarówna we współczesnych kobietach i mężczyznach. My zwyczajnie tacy jesteśmy. Traktujemy ludzi podobnie jak nasze telefony czy inne przedmioty. Hej, masz wady, cos jest z Tobą nie tak
  • Odpowiedz
@Aokx: Faceci się zmienili, bo kobiety się zmienili. Tyle w tej kwestii. Kobiety nagle zaczęły chcieć pełnić rolę samca alfa, wyzwolone, samodzielne, księżniczki na ziarnku grochu, robiące w c---a co porządniejszych facetów, którzy w końcu zaczynają mieć w------e. A spróbuje być facet agresywny to bagiety i "bo ona jest kobieto!". To jest patowa sytuacja ze wszech stron. Ani nie może być stanowczy bo od razu tyran, ani nie może być
  • Odpowiedz
@taniearbuzy:

ale jest to spowodowane tym, ze w wiekszosci przypadków lepiej sie nim zajmie


niestety nie,
jasno jest pokazane, że dzieci wychowywane przez samotne matki mają większe szanse na to, by słabiej radzić sobie w szkole, nieporównywalnie wysokie szanse na to, że zostaną ćpunami, recydywami i
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Przeczytałem Twoją opinię i całą tą dyskusję. I przeraziłem się. Przeraziłem się, bo wychodzi na to, że nad podstawowym celem naszego życia, czyli nad przedłużeniem gatunku ludzie coraz częściej cenią swoją wygodę. To jest straszne.
  • Odpowiedz
A jak nie jest pewna to niech czeka do ślubu :P Heh, zapomniałam, to dzisiaj przecież niemodne, bo trzeba się pieprzyć jak króliki ;)


@Dziobaczka: No. Bo po ślubie to facet już jest przecież na zawsze, nie? Zawsze małżeństwo może się rozpaść, koleś znaleźć pieroga na boku. Jest jeszcze taka sprawa.... Ludzie umierają. A to nie znaczy że wtedy kobieta musi być już do końca życia samotna.
Ale przecież łatwiej
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: w tym momencie z wygody i właśnie z tego powodu że nie jestem stała w uczuciach i wiem że jak coś będzie nie tak w związku to po prostu odejdę.

Ja j---e, kwintesencja dzisiejszych zwiazkow, niczego nie naprawiaj, wyrzucaj i kup nowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@mroznykasztan: co? Przetrwania gatunku? Chyba sobie kpisz, wiecej nas niz mrowek. Czasy ze dzieci na roli musza
  • Odpowiedz
Ja tylko powiem, że prawo do rozwodu to rak, a małżeństwo powinno powstawać z mocy prawa przy pierwszym dziecku, jeśli jeszcze go nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz