Wpis z mikrobloga

@GreenShot: Dziwne, że tyle osób się wypowiedziało, że samica zjada młode, a nikt nie podał najczęstszego powodu: brak białka, musisz podawać im teraz np. gotowany bez przypraw filet z indyka lub piersi kurczaka, możesz też jajko gotowane lub twaróg, ale ten ma laktozę, więc dużo lepsze będzie mięso.
Te zakupu są totalnie nietrafione niestety: kolby z cukrem, sztucznym miodem tylko szkodzą chomikom, teraz musisz kupić im mięso i domek, w którym
@GreenShot: Białko też jest ważne w diecie chomików. Można im dawać np. suszone larwy mącznika. Dodatkowy plus, że je uwielbiają :) Warto kupić karmę Mixerama dostępną w sklepie Hipcio, która zawiera w składzie także te larwy.

Proszę, przeczytaj o wyposażeniu klatki :) Jestem bardzo wrażliwa na cierpienie chomików i smutno mi jak patrze na ich warunki...
@kocimietka0
1. Ta klatka ze zdjęcia jest za mała... Powinna mieć tak 60x40cm, bo te wszystkie drabinki etc. nie są potrzebne - chomiki to zwierzęta naziemne :D To nie myszy. Poszukaj w necie, często na olx/gumtree za grosze (tylko te dla królików się nie nadają, bo mają zbyt rzadko pręty ustawione i chomik może uciec).

1) Tak, klatke będę zkieniał na większą, pisałem już o tym kilkukrotnie. Zadaj sobie trud i przeszukaj
Pobierz G.....t - @kocimietka0
1. Ta klatka ze zdjęcia jest za mała... Powinna mieć tak 60x40...
źródło: comment_9ibqf5eBIe5xu3K36mTGqr06PL7TFE1L.jpg
@GreenShot: Jak ja napisałam swój komentarz to był tylko ten post :P O klatce pisałeś, ale ta co pokazywałeś tez była za mala. Resztę rzeczy może zmieniłeś, ale w następnych postach :) Mimo wszystko spoko i super ze o nie dbasz!