Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeszcze nie kupiłem rowera i zastanawiam się czy rower górski będzie lepszy od miejskiego do różnych weekendowych wyjazdów kilkanaście - kilkadziesiąt kilometrów. Jeśli wybrałbym górski to mógłbym dodatkowo śmigać z Odim po lasach.
Teraz pytanie jeśli górski to jaki polecacie w miarę tani? Ile musiałbym mieć na to pieniędzy? Coś na początek.
#rower #sport #rowery #kiciochpyta
  • 26
@dudi_ no właśnie, jakiegoś, a ja kompletnie się nie znam, pytam was, bo wiadomo, że każda rzecz na swoje forum, a tam się okaże, że najtańszy rower, który w ogóle jeździ kosztuje 5 tys, ale to i tak słaby wybór :p
@sargento
@Sniezkaberka jakbym brał miejski to wziąłbym coś taniego, byle jeździło, ale jak coś górskiego/trekkingowego to mógłbym wyłożyć trochę więcej, bo jednak wymagałbym od niego dużo więcej
@KornixPL A ile możesz przeznaczyć ? Myślę że jakieś 3-4k cebulionów wystarczy na nowy rozsądny rower, a co do marki to przeszedł bym się do decathlonu jeśli nie zależy Ci na wypasionej naklejce na ramię ;) bodajże w zeszłym roku "rockrider" z deca był wybrany jako "bike of the year" w tym progu cenowym w brytyjskim "Mountain Bike Rider"