Wpis z mikrobloga

@Kalcyfer: nie musisz 6 miesiecy sie uczyc zeby moc zaczac wysylac cv ;) do mojej firmy szukamy juniora i to raczej takiego do nauki, ktory chociaz chwile posiedzial nad tematem testowania. Ja rowniez od 3 miesiecy jestem w zawodzie, a mialem taki sam start jak Ty (zero wiedzy, wyksztalcenie nie zwiazane z it). To co ja zrobilem to znalazlem sobie korepetytora, ktory mi wszystko ladnie przez 2h na skajpie wyjasnil jezeli
@czuczupikczu: Niestety muszę się teraz załapać gdziekolwiek, pół roku temu rzuciłem robotę żeby wyremontować mieszkanie, dziecko się urodziło i raczej niestety nie mogę się skupić na jednej rzeczy. ;D Z tego do się orientowałem to najłatwiej o oferty w Katowicach i bodajże Łodzi, we Wro pracodawcy mogą sobie pozwolić na większą selekcję kandydatów.
@Kalcyfer: patrzac na oferty pracy z grupy, ktora Ci koledzy wyzej podali to Poznan, W-wa, Krakow i Wro sa najpopularniejszymi miastami, ktore poszukuja juniorow ;) Nie wiem jak Lodz, szczerze, nie przegladam tylu ofert, ale moze i Lodz rowniez jest rownie otwarta jak pozostale miasta ;)