Wpis z mikrobloga

@Hide: No właśnie zabawne jest to, ze w środku jest rachunek za czapkę na dane mojego ojca. Więc to nie tak, że tylko naklejka z adresem im się źle przykleiła. Oczywiście sprawa została już dawno zgłoszona do decathlonu.
@dondon: Pewnie dostaniesz jakiś bon na przeprosiny, mi dali 20zł bon za głupie dłuższe oczekiwanie na przesyłkę niż pokazywał sklep na początku jak zamawiałem. Lubię ich za politykę obsługi klienta, np. bezproblemowe zwroty, bez proszenia się, podeszwa w butach się odkleiła - spoko, wymiana od ręki albo zwrot gotówki też od ręki. U #januszybiznesu by to nie przeszło.
Aż mi się kawał przypomniał (oryginalnie było z okularami)

Wraca Jasiu ze szkoły i żali się mamie
-mamo, wszyscy się śmieją w szkole że mam dużą głowę!
-wcale tak nie jest Jasiu, zdejmij czapkę i chodź na obiad
Po chwili wraca ojciec z pracy i woła z progu
-kto #!$%@? postawił namiot w przedpokoju?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiedź z Decathlona:

dziękujemy za przesłaną wiadomość. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Uprzejmie prosimy o informację na kiedy mamy zamówić kuriera po odbiór pomylonej przesyłki.

Prosimy również o dyspozycje czy mamy ponawiać zamówienie czy zwrócić należność.


Warto było dawać te plusy XD Mój post był kierowany do kilku osób, które zawołałem, bo mi wcześniej odpowiedziały. Widzę, ze na mirko wystarczy napisać plusujcie to zawołam i wszyscy plusują jak #!$%@? bo za darmo
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (2148)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @sebawo @Sandman @r3v @ssoo @Felonious_Gru @Pjongjanska_ferma_zolwi @Tavir @Blaskun @szokolada @UsuwamKonto @klaudiabc @Szarobury_drut_kolczasty @fafikozoom @BajerOp @ChciwyZdrajca @zieloneKolanoApokalipsy @mare4e @bertexon @RPG-7 @josedra52