Wpis z mikrobloga

też o tym pomyślałem, chciałbym zobaczyć minę tej osoby XD Jak jest chociaż trochę kumata to zorientowała się przy kurierze, że ten namiot coś mały i lekki


@dondon a ty lub ojciec nie pomysleliscie że ta czapka coś duża i ciężka ???
O #!$%@? myślałem, że plusy da kilka osób, które zawołałem, a Wy zaraz to gówno wrzucicie w gorące, a ja będę musiał dowiedzieć się jak zawołać tyle osób. Da się to zrobić wygodnie z poziomu aplikacji jakimś skryptem? Nie znam się.

Jakby co jutro rano wyjeżdżam na tydzień więc nie płaczcie jeśli napiszę dopiero w środę/czwartek bo nie da się Was szybko zawołać z telefonu.


@dondon: kopiujesz listę plusujących do notatnika,
@dondon: eeee #!$%@?, liczyliśmy na jakąś inbe, a tu normalna kulturalna odpowiedź, jesteś pewny że cie nie zwyzywali od złodziei? Przydał by się jakiś protest, #csiwykop czy coś... może doprowadzić do zwolnienia jakiegoś buraka, zasypać dział obsługi klienta meilami z szablonu itd.
mirko schodzi na psy
@dondon: Zwracałem pewną rzecz (za 50zł) przez Paczkomaty, Decathlon zwrócił mi na konto pieniądze aż dwukrotnie. Napisałem do nich, podziękowali i przysłali mi numer konta na który wysłać nadpłatę. Oczywiście wysłałem, a w ramach "podziękowania za uczciwość" otrzymałem bon na 10zł (jeszcze przed odesłaniem pieniędzy) :)