Wpis z mikrobloga

Mój ojciec kupił jakąś czapkę w decathlonie za 25 zł, właśnie przysłali mu... namiot za 100 zł XD
Myślicie, że jak do nich uczciwie napisze to mu powiedzą, żeby zachował namiot, czy poproszą o zwrot?
#decathlon
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 16
@dondon wspominałeś że Ojciec jest uczciwym człowiekiem. Mam nadzieję że dobrze Cię wychował i wywiążesz się z obietnicy zawołania plusujacych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dondon lepiej spac spokojnie i zwrocic co nie nasze
2 dni temu mialam wieksza pokuse, firma od ktorej biore towar zmienila mi opiekuna i nieogarniety koles zwrocil mi 260 funtow mimo ze sprawe rozwiazalam kilka miesiecy temu z poprzednim opiekunem
przeszla jakas szybka mysl "a moze?" ale chwile pozniej dalam znac ze pieniadze mi sie nie naleza
  • Odpowiedz
#sekretykuzniara


@tomkers: Dokladnie. Kiedys pracowalem w firmie, ktora obraca podzespolami dla przemyslu lotniczego. Raz, zamiast zamowionych czesci, dostalismy dzialko pokladowe do popularnego mysliwca 4 generacji. Nikt tego nie zglosil od razu, bo sila rzeczy, nikt nie wiedzial co jest w srodku. Gabaryty skrzyni byly niestandardowe, ale nie wzbudzilo to zainteresowania. Myslisz, ze ktos sie upomnial? Eeeee.

Nie takie rzeczy 'gina'. Po kilkunastu tygodniach manager zbadal sprawe i kazal
  • Odpowiedz
@dondon w zeszłym tygodniu zamawiałem crashpady do motocykla. Wysłali, i super. Parę dni później dostałem drugą paczkę z crashpadami, wartość około 600pln. Nie zastanawiałem się nawet przez chwilę. Szybki mail, kurier i paczka poleciała. To powinno być normalne. Ale sądząc po komentarzach to w Polsce dalej jak w lesie.
  • Odpowiedz
@dondon: Dwa tygodnie temu miałem identyczną sytuację w Decathlonie, zamiast torby na rower za 70 złota dostałem licznik za 200. Zadzwoniłem na infolinię, wysłali nowa paczkę, a licznik podrzuciłem do sklepu. Nikt nie bił brawa, tyle było z tej akcji :)
  • Odpowiedz
Kiedyś zamówiłem dalmierz laserowy. Dostałem szlifierkę kątowa boscha za trochę ponad tysiąc złotych. Napisałem, przysłali kuriera z dalmierzem który odebrał szlifierkę. Dostałem od nich kilka procent rabatu na następne zakupy - których nie wykorzystałem i pewnie nie wykorzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZeppelinPL: zobacz od ilu lat mam tu konto. Wtedy avatary ustawiało się przez jakąś zewnętrzną stronę, od tego czasu nie zmieniałem, dlatego jest taki mały.
  • Odpowiedz
  • 0
@dondon Zgłosi się do nich osoba która dostała czapkę zamiast namiotu, wtedy sprawdzą na liście magazynowej kto zamawiał czapkę i stwierdzą, że list przewozowy został źle przyklejony. Zadzwonią, przeproszą, poproszą o spakowanie ponownie paczki i umówią kuriera po odbiór na pasujący Ci termin, a w tym samym momencie wyślą do Ciebie prawidłowy towar. Swoją drogą nie możesz zatrzymać czegoś czego nie zamawiałeś, a sprzedawca o tym wie. No chyba że na
  • Odpowiedz