Wpis z mikrobloga

Oczywiście kłamstwem jest, jakoby opisywała na swoim blogu jakiekolwiek jednorazowe przygody.
Faktem jest natomiast, że obleśne stulejarstwo z serem pod napletem, dostało bólu d--y bo dziewczyna opisywała swoje przeżycia za granicą. Trzeba było ją zniszczyć.
  • Odpowiedz
@Arkatch: to nie jest wielka sztuka, jak zakładałem konto to na samym pisaniu bzdur szybko poleciałem w bordowe (dziwna sprawa że od początku byłem pomarańczką z pominięciem wstydliwego etapu zieleni)
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: Byłoby to śmieszne, gdy nie było prawdziwe. Ostatnio pisałem ze swoją koleżanką rok młodszą kończącą liceum. Gdy pytałem ją o ulubioną rasę, to napisała, że latynosi. Później mi pisała, że gdyby ktoś jej dał bilet do Hiszpanii czy Portugalii, to pojechałaby jeszcze dzis, teraz, w klapkach. Nawet nauczyła się Hiszpańskiego, tak więc bierze na poważnie... a jest to 9/10 blond niebieskooka, mądra (jak na kobietę) dziewczyna, o którą długo
  • Odpowiedz
@hacerking: Dla mnie to też ok jak polka się prześpi z kimś z innego kraju, kręgu kulturowego, lub rasy. Problem zaczyna się wtedy gdy robi to z kimś kto gardzi naszą kulturą i nami. Wtedy to dla mnie szmata na równi z tymi co dają zaborcom na wojnie, i nie chciałbym mieć z taką nic wspólnego.
  • Odpowiedz