Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: nie żeby coś, ale w jednym z nowszych tweetów ta, ekhm, babeczka napisała:

When Ubi ended I was confident of BGE2 Switch timed exclusivity. 3 hours later I'm convinced I'm wrong
@goomba-pl: nie ma się co szczególnie nastawiać, raz, że ten leaker często się mylił i nawet w kontekście świetnego źródła z Ubi podawał np. złe daty, dwa - na konferencjach/prezentacjach Nintendo można się rozczarować. ;)
@Theos: Ja tam się nie nastawiam bo jakoś specjalnie mi na tej grze nie zależy. Jednak jej "przepowiednie" były na tyle często prawdziwe, że może być coś na rzeczy.

Najbardziej zależy mi na informacji nad czym pracuje Retro Studio od ponad 3 lat.
@goomba-pl: Nie wiem, może nie sprowadzać się do jego poziomu? :) Jak patrzę na twój kontent to przypominasz mi Kołcza Majka, wielkiego pogromce hejeterów, który z hejtem sobie nie radzi i bynajmniej nie chodzi mi o to, że nie radzisz sobie z hejtem tylko sprowadzasz się do czyjegoś poziomu i niszczysz sobie wizerunek.
Switch nie jest wcale taki słaby.


@goomba-pl: Switch
gorszy od xbox one
gorszy od ps4
gorszy od standardowego PC

Ratuje go to że to przenośna konsola ale nie można oczekiwać tak dobrej grafiki jak na innych systemach
@Izaro: Oczywiście masz rację ale przecież nie chodziło mi o to, że Switch jest równie wydajny co konsole typowo stacjonarne. Tylko o to, że jest na tyle wydajny by nie odbiło się to na wyglądzie BGE2, ponieważ współczesne silniki graficzna są wysoce skalowalne. (,)