Wpis z mikrobloga

@goodidea: tak, tak samo jak lekki szum, tzw cinemastyle(look)
@Wells66: spacer testowy, chciałem sprawdzić focuk peaka jak daje radę z ML stąd. nie sądziłem że coś nawet wyjdzie z tego materiału.
  • Odpowiedz
@giebeka: bitrate w premierce do wyplucia ustawiłem target 6 max. 9 bo tyle YT uznaje za najlepszy w 1080p (dobra sprawdziłem i trochę zaniżyłem - wg YT 8 Mb/s dla 25fpsów)
  • Odpowiedz
@M4h00n: daj znać jak będziesz nagrywać na mieście czuję collab

a na przyszłość to kontrastu ci zabrakło, bitrate to jak nie masz łącza z czasów neostrady to walnij 50 co najmniej, te wytyczne YT to o kant d--y można, ogólnie ładne, lubię takie klimaty, tego fade'a to trochę skręć, kolorki do poprawy
  • Odpowiedz
@kj5: Dzięki za porady! :) zapraszam do zapoznania się z innymi filmikami. Do tej pory nagrywałem GoPro bo je miałem ale i z tego coś ciekawego można wycisnąć
M4h00n - @kj5: Dzięki za porady! :) zapraszam do zapoznania się z innymi filmikami. D...
  • Odpowiedz
@M4h00n: ale kumplu nie omijaj mojej prośby o collab, serio bym coś nagrał razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bolns_Sesz: nie trzeba ale nie zaszkodzi a na moim firmowym łączu to róznica 20 minut uploadu. Szczególnie jak masz dużo gradientów a tych w ujęciach nocnych nie brakuje.
  • Odpowiedz