Wpis z mikrobloga

@Ramzi96M programy nadawane w tv w 1080 są tak naprawdę 720 "rozciągnięte" do 1080.
Na poważnie to nie ma żadnej różnicy, jedynie jak oglądam jakiś film, dwa filmy jeden w fhd a drugi 4k to jest różnica jednak nie aż tak zajebista aby szukać same filmy w 4k.
kupilem tv 4k bo akurat mi sie podobal ale ogladam na nim tylko full hd i nie zauwazylbym roznicy


@testowe110: ponoć 4k nie robi różnicy pomiędzy full HD jeśli oglądane jest z odległości powyżej metra czy coś takiego. Gdzieś oglądałem na ten temat filmik dawno temu. 4k świetnie się sprawdza do grania na PCcie, ale już TV oglądany z kanapy z odległości 2 metrów niekoniecznie. Szczerze to nie wiem, czy faktycznie
Dla takich skrzynia manualna jest najlepsza pomimo, że nigdy automatem nie jechali. Ale słyszeli że automaty się psują i tyle


@Stulejusz_Wielki: Automaty są przewidziane na jakieś 1/2 przebiegu jaki mogą zrobić manuale. To nie jest wymysł. Mówię to jako kierowca jednego i drugiego. Są też droższe w kupnie i naprawie (bardzo często wymieniasz cały). Nie każdego na to stać

A co do innych sprzętów... to ludzie używają ich mniej więcej tak.
Jak ktoś kupuje stare auto, ze starym automatem, który w dodatku ma duży przebieg, to ryzyko że w nadejdzie awaria jest spore.


@Shatter: To zależy od tego, jak poprzedni właściciel dbał o auto. Stare skrzynie hydrokinetyczne są trwałe, o ile regularnie wymienia się w nich olej. Co innego wynalazki typu DSG...
@LR300: błąd ze słuchawkami. Do pewnego momentu niezależnie od źródła jakość dźwięku będzie rosła i tak np. miedzy słuchawkami za 500zl a za 100 słychać kolosalna różnice przy zwykłym YouTube. Sprawa jest prosta - słuchawka nie przenosi dźwięku tak jak leci. Może po 1. obcinać pasmo, po 2 stosować korektę, po 3 każda ma własną charakterystykę