Wpis z mikrobloga

Przychodzi do mnie od czasu do czasu taki chłopaczek. Nie wiem ile ma lat ale bankowo młodszy niż mój syn czyli tak 6-7. Zawsze ma drobniaki ze skarbonki i kupuje jakieś gry na PS3. Widać, że się nie przelewa i taką grę kupuje może raz w miesiącu ale zawsze jest mega podjarany. Oczywiście robię mu rabat, bo sam z własnego doświadczenia wiem, jak to w życiu bywa i sprzedaję mu po zakupie +5zł doliczam. Ale dzisiaj byłem przygotowany :> Jest fanem fify i wyścigów. Ostatnią jaką kupował to była fifa 13. Dzisiaj przyszedł po 14 to mu za 15zł opchnąłem a przy okazji dałem już zebrane w ciągu miesiąca Gran Tourismo 5, F1 2011 i Raymana za free. Eh mirki jakbyście widzieli jego mordkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kółko tylko pytał - ale te gry są dla mnie? moje? na zawsze? Pomimo z------j pogody dzień od razu staje się lepszy
#lombardowehistorie #coolstory #czujedobrzeczlowiek
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie pamiętam, żebym ja dostawał kieszonkowe w takim wieku.


@pedros92: wnioskując po nicku to 6 lat miałeś w 1998. No nie ukrywajmy że to były w Polsce "trochę" inne czasy niż w obecnym 2017 roku.
  • Odpowiedz
@mrblue: ja myślę, że wy zdecydowanie przesadzacie a dzieciak o tym zapomni do tygodnia ;)
chciałem tylko pokazać, że drobne gesty potrafią zrobić dzień a tu takie cuda lol. Tyle plusów to ja nie zgarnąłem odkąd tu chyba jestem
  • Odpowiedz
@Blaskun: Zabawne, że gdyby podobna historia jak ta z lodami wydarzyła się dziś - najprawdopodobniej para miałaby na głowie prokuratora, wizyty na komisariatach, zarekwirowane dyski i urządzenia mobilne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ryceszzz: Generalnie fajny uczynek. Ale możesz też wprowadzić inny system. Jak kiedyś przy kardridzach do pegazusa. Wymieniajcie się grami, jak dzieciak przejdzie grę i sie znudzi to niech Ci ja da a Ty mu w zamian dasz inna plus powiedzmy symboliczną złotówkę niech da. - Chodzi mi o aspekt wychowawczy, żeby się nie przyzwyczajał, że w życiu takie promocje ma dobre. A to to wymiana jest uczciwa. Choć w sumie
  • Odpowiedz
@Xante: Użytkownik nie chce odbierać wiadomości prywatnych od Ciebie

to by było na tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ryceszzz: nie widzę w ios app gdzie to się odblokowuje, napisałem do Ciebie priv, powinieneś móc odpisać. Jak nie to logne na kompie później.
  • Odpowiedz