Wpis z mikrobloga

Przychodzi do mnie od czasu do czasu taki chłopaczek. Nie wiem ile ma lat ale bankowo młodszy niż mój syn czyli tak 6-7. Zawsze ma drobniaki ze skarbonki i kupuje jakieś gry na PS3. Widać, że się nie przelewa i taką grę kupuje może raz w miesiącu ale zawsze jest mega podjarany. Oczywiście robię mu rabat, bo sam z własnego doświadczenia wiem, jak to w życiu bywa i sprzedaję mu po zakupie +5zł doliczam. Ale dzisiaj byłem przygotowany :> Jest fanem fify i wyścigów. Ostatnią jaką kupował to była fifa 13. Dzisiaj przyszedł po 14 to mu za 15zł opchnąłem a przy okazji dałem już zebrane w ciągu miesiąca Gran Tourismo 5, F1 2011 i Raymana za free. Eh mirki jakbyście widzieli jego mordkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kółko tylko pytał - ale te gry są dla mnie? moje? na zawsze? Pomimo #!$%@? pogody dzień od razu staje się lepszy
#lombardowehistorie #coolstory #czujedobrzeczlowiek
  • 245
  • Odpowiedz
Gdzie tu widać #!$%@? biedę??? Ja w wieku 16 lat przy wzroście prawie 180cm ważyłem 55kg, bo nie było co jeść, miałem niecałe 20zł kieszonkowego na MIESIĄC, kiedy moi rówieśnicy płaczący zawsze, że nie mają "kasy" co łikendzik #!$%@? kilkadziesiąt złotych na alkohol czy jakieś tam wejściówki do imprezowni.


@LajfIsBjutiful: 20 zł na miesiąc? Gdzie tu bieda, ja musiałem resztki ze śmietnika wyjadać i od rana do nocy chodziłem po
Templar - > Gdzie tu widać #!$%@? biedę??? Ja w wieku 16 lat przy wzroście prawie 180...
  • Odpowiedz