Wpis z mikrobloga

Przychodzi do mnie od czasu do czasu taki chłopaczek. Nie wiem ile ma lat ale bankowo młodszy niż mój syn czyli tak 6-7. Zawsze ma drobniaki ze skarbonki i kupuje jakieś gry na PS3. Widać, że się nie przelewa i taką grę kupuje może raz w miesiącu ale zawsze jest mega podjarany. Oczywiście robię mu rabat, bo sam z własnego doświadczenia wiem, jak to w życiu bywa i sprzedaję mu po zakupie +5zł doliczam. Ale dzisiaj byłem przygotowany :> Jest fanem fify i wyścigów. Ostatnią jaką kupował to była fifa 13. Dzisiaj przyszedł po 14 to mu za 15zł opchnąłem a przy okazji dałem już zebrane w ciągu miesiąca Gran Tourismo 5, F1 2011 i Raymana za free. Eh mirki jakbyście widzieli jego mordkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kółko tylko pytał - ale te gry są dla mnie? moje? na zawsze? Pomimo z------j pogody dzień od razu staje się lepszy
#lombardowehistorie #coolstory #czujedobrzeczlowiek
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ryceszzz a paczki to możesz przekazywać komuś? Tak pytam tylko. Mam tam jednego znajomego w Rybniku co bardzo lubi grać na ps3 i tak dawno nie miałem kontaktu z nim ;-)
  • Odpowiedz
@ryceszzz: fajnie.
Ale niestety nigdy nie wiemy, czy to, co wydaje nam sie teraz dobre, jest faktycznie dobre.
W tym przypadku niby danie gier sprawilo mu radosc. Ale nie mamy pewnosci, czy te dotakowe kilka gier nie przykuje go przed monitorem na dodatkowe 150 godzin, ktore, gdyby gier nie dostal, poswiecilby na czytanie ksiazek i rozwiazywanie zadan matetmatycznych.
Byc moze jego szanse na udane zycie wlasnie zmalaly i z nadprzecietnie
  • Odpowiedz
  • 0
@dzikireks Jeżeli przychodził co miesiąc kupić grę z wlasnej woli to dlaczego twierdzisz, że mógłby zostać słynnym matematykiem i że te trzy gry więcej pozbawią go czasu na czytanie książek?
  • Odpowiedz
@venad: ja tak nie twierdze, ja pisze ze tak moze byc. Jesli nie widzisz roznicy miedzy twierdzeniem a hipoteza, to znaczy, ze ty raczej juz matematykiem nie zostaniesz.
  • Odpowiedz