Wpis z mikrobloga

Tak się zająłem odpisywaniem na wszystkie wiadomości jakie dostałem, że aż zapomniałem o zrobieniu losowania kończącego moje ostatnie rozdajo na tagu #chilizgobim

Tak, więc zgodnie z zalączonym obrazkiem zwycięzcą został: @mydave04 który może sobie wybrać dwie dowolne sadzonki chili z tej listy:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/17ZaCC6Ib0PtdJir4xy-HwomHBIj9xlVh6ATKDChca7Q/edit?usp=sharing

Sadzonki wysyłam na mój koszt w poniedziałek rano;)

Gratuluję ;)

A jakby ktoś inny chciał się jeszcze załapać na poniedziałkową wysyłkę to polecam się śpieszyć, bo rozchodzą się szybko i niektóre odmiany są już w całości zaklepane ;)

#papryka #papryczki #chili #habanero #chilihead #ostrezarcie #domowyogrod #rosliny #uprawa #goomowesosy #ogrod #ogrodnictwo #hobby #zainteresowania
Pobierz gobi12 - Tak się zająłem odpisywaniem na wszystkie wiadomości jakie dostałem, że aż z...
źródło: comment_KWWEU9jBZnHevwHOBvZyRb2EUzCLre8M.jpg
  • 9
@gizmo930: Hahha ;p Nie są to dwie rożnie tylko ta po lewej się źle wykształciła ;) Mógł być owoc minimalnie uszkodzony w pierwszym stadium i później już nie rósł właściwie ;) Sądząc po tych wykształconych to może być Cyklon :) Ale z całą pewnością będzie się dało określić jak już dojrzeją ;) A tak przy okazji to muszę powiedzieć, że bardzo ładne sztuki :)
@gobi12: Widać różnice w wegetacji. Te kwiatki są moje i roślinki umieszczone w szklarni na południu Polski w górach, a dopiero pierwsze malutkie zawiązane owoce. Te mutanty rosną sobie pod gołym niebem w centralnej Polsce. Jak żyć ;/