Wpis z mikrobloga

@Modern: ja od lat miałem dokładnie taką strategię inwestycyjną ale ostatnio są tak duże ruchy cenowe, że fiat kupuje coraz mniejsze ilości BTC, więc jak pójdzie w górę to trudno ale płakać nie płaczę bo mam wszystko w bitcoinie. Bardzo liczę na krach przed albo po 1 sierpnia UASF wtedy ewentualnie wejdę za wszystko co się do tego czasu uzbiera. Ostatnio dokupiłem przy $2K, mogłem kupić niżej ale nie wytrzymałem presji.
Rzeczywiście, kiedyś łatwo było o całego BTC a teraz za mniejsze przelewy 0,2 dokupuję. Się zobaczy czy opłacalnie.
Mi wykres wygląda, że BTC dojedzie do poprzedniego AllTimeHigh ATH i się odbije, Jednak presja z dołu okaże się na tyle mocna, że cofniemy się maksymalnie do poziomu z dzisiaj. Wykresik dla obrazu.
Pobierz Modern - Rzeczywiście, kiedyś łatwo było o całego BTC a teraz za mniejsze przelewy 0,...
źródło: comment_1MyYRrzD6CZPRRPT1OdHbfCVXqpwMDJ1.jpg
Generalnie z BTC prognoza jest Long and Store. To znaczy, że poziomy, które masz dziś są ostatnią wizytą tej ceny. Czasy BTC po 1 $, po 10$, 100$ i już 1000$ mineły, znowu następuje przeskok o jedno zero. BTC był w akumulacji przez 4 lata, i co, po tym wszystkim jak się wybił z 1500$ miałby dojechać tylko do 3000$ phiii;P Rozwiązania które ze sobą niesie są warte miliardy a może i