Wpis z mikrobloga

Nareszcie można kupić moją książkę w przedsprzedaży!

Książkę napisałem dla osób, które zamierzają budować dom lub są właśnie w trakcie budowy. Opisuję, w jaki sposób dobrać rzetelnych wykonawców, jak negocjować, jak spisać odpowiednie umowy oraz na co zwracać uwagę podczas współpracy. Pokazuję, w jaki sposób kontrolować przebieg prac i w jaki sposób zaoszczędzić pieniądze. Udzielam wskazówek, w jaki sposób zorganizować całą budowę w taki sposób, aby nie zwariować.

Spis treści, obszerny fragment książki oraz więcej informacji: http://www.poradnik-budowlany.com

Podczas zamówienia wpisz kod rabatowy "rabat20", aby uzyskać 20% rabat. :-)

Zapraszam także na facebook: https://www.facebook.com/JakSieWybudowacINieZwariowac/

Podziękowania dla @lapko za przygotowanie okładki, ilustracji i wszystkich elementów graficznych. Świetny kontakt i profesjonalne podejście.

Podziękowania dla @blogers za sprawną realizację mojego sklepu oraz nieocenioną pomoc przy newsletterach. I za odpowiadanie na moje męczące pytania :-)

Uwaga. Nie współpracuję z żadnym wydawnictwem. Podjąłem ryzyko samodzielnego wydania książki, co oznacza, że zainwestowałem w nią własne pieniądze i mnóstwo czasu. Zaglądaj na mój profil na FB, zerkaj na #budujzchaferem lub zasubskrybuj newslettera na www.poradnik-budowlany.com, a dowiesz się, jak to jest wydawać książkę samemu Zamierzam też pisać o nowych zagadnieniach związanych z budową, umieszczać arkusze kalkulacyjne służące inwestorom i wiele, wiele innych. Dowiesz się także o tym co dalej bo plany są ambitne :)

#budujzwykopem #kacikpracodawcy

I wołam osoby, które prosiły o informację, jak będzie możliwość zakupienia książki:
@michal-salyga
@rrobot @c1nu @elzevir @DamianUKF @deny06 @nsfw @potente @Gumbas @fenis
Pobierz chafer - Nareszcie można kupić moją książkę w przedsprzedaży!

Książkę napisałem dl...
źródło: comment_TEfZm6PSnyeY0MjVTmdEUYMnMoVeEUjD.jpg
  • 38
@chafer: Powodzenia w sprzedaży!
Mam nadzieję, że Twoja książka to zbiór naprawdę dobrych i przydatnych informacji. Ja, jako związany na codzień z branżą budowlaną wiem jak wygląda dziś rynek, nie przesadzę jeśli powiem, że znam dziesiątki podwykonawców z róznych branż, z którymi przez 10 lat pracy na różnych budowach przyszło mi się spotkać.
Na dużych deweloperskich budowach, zresztą na małych również, a nawet w każdej dziedzinie życia jednym z podstawowych kryteriów
nie interesuje mnie tlumaczenie tych banalow.


@bocznica: W porządku. W takim razie już Cię nie niepokoję.

@p1p2p3: Mam nadzieję, że Twoja książka to zbiór naprawdę dobrych i przydatnych informacji.

Zdecydowanie. Zauważyłem dość ciekawą zależność. Najbardziej książkę doceniają te osoby, które już zbudowały dom (przesłałem znajomym wersję PDF do recenzji). Najczęstszy komentarz: "Olaboga, gdybym tylko wiedział o tym i o tym wcześniej" ;) Osoby, które dopiero zaczynają myśleć o budowie rzadko
@Jerry664: Ile domów wybudowałeś?
@ElCidX: A jakie masz w ogóle doświadczenie w tych sprawach?

Zbudowałem swój dom (metodą gospodarczą). Wykorzystałem moje doświadczenie, które nabyłem przez kilka lat prowadzenia mojej firmy, organizacji różnych projektów i współpracy z ludźmi z różnych branż.
Trochę o mnie: https://www.wykop.pl/link/1289681/ama-wlasciciel-mikroprzedsiebiorstwa/

Potraktowałem budowę jak kolejną inwestycję i moje podejście okazało się strzałem w dziesiątkę. Z związku z tym, że mam duże doświadczenie przy organizacji projektów, ale niewielkie
@Hjuman:

Popłynąłeś. Przyjąłeś, że mój dom kosztował ponad 500000 (jak to policzyłeś?), że młodzi ludzie mają wziąć 45000 zł (??), że pracuję w korpo (??), że zatrzymuję 10% kaucji (?) i że kupiłem gotowy dom (??). Tym niemniej rzetelnie ustosunkuję się do Twoich uwag:

> napisz, ile kosztował twój dom? Z twojej gadki sądzę, że więcej niż 500 000 (bez działki) a teraz:

Około 400000 złotych "pod klucz" - z pełnym