Wpis z mikrobloga

Nareszcie można kupić moją książkę w przedsprzedaży!

Książkę napisałem dla osób, które zamierzają budować dom lub są właśnie w trakcie budowy. Opisuję, w jaki sposób dobrać rzetelnych wykonawców, jak negocjować, jak spisać odpowiednie umowy oraz na co zwracać uwagę podczas współpracy. Pokazuję, w jaki sposób kontrolować przebieg prac i w jaki sposób zaoszczędzić pieniądze. Udzielam wskazówek, w jaki sposób zorganizować całą budowę w taki sposób, aby nie zwariować.

Spis treści, obszerny fragment książki oraz więcej informacji: http://www.poradnik-budowlany.com

Podczas zamówienia wpisz kod rabatowy "rabat20", aby uzyskać 20% rabat. :-)

Zapraszam także na facebook: https://www.facebook.com/JakSieWybudowacINieZwariowac/

Podziękowania dla @lapko za przygotowanie okładki, ilustracji i wszystkich elementów graficznych. Świetny kontakt i profesjonalne podejście.

Podziękowania dla @blogers za sprawną realizację mojego sklepu oraz nieocenioną pomoc przy newsletterach. I za odpowiadanie na moje męczące pytania :-)

Uwaga. Nie współpracuję z żadnym wydawnictwem. Podjąłem ryzyko samodzielnego wydania książki, co oznacza, że zainwestowałem w nią własne pieniądze i mnóstwo czasu. Zaglądaj na mój profil na FB, zerkaj na #budujzchaferem lub zasubskrybuj newslettera na www.poradnik-budowlany.com, a dowiesz się, jak to jest wydawać książkę samemu Zamierzam też pisać o nowych zagadnieniach związanych z budową, umieszczać arkusze kalkulacyjne służące inwestorom i wiele, wiele innych. Dowiesz się także o tym co dalej bo plany są ambitne :)

#budujzwykopem #kacikpracodawcy

I wołam osoby, które prosiły o informację, jak będzie możliwość zakupienia książki:
@michal-salyga
@rrobot @c1nu @elzevir @DamianUKF @deny06 @nsfw @potente @Gumbas @fenis
chafer - Nareszcie można kupić moją książkę w przedsprzedaży!

Książkę napisałem dl...

źródło: comment_TEfZm6PSnyeY0MjVTmdEUYMnMoVeEUjD.jpg

Pobierz
  • 38
@c1nu: Bez obaw - poczekam na Twoją wypłatę :-)
@k__d: Aj, racja! Poprawione. Dzięki!
@maur: Dlatego dorzuciłem audiobooka ;-) A tak naprawdę po prostu nie opłaca mi się go sprzedawać taniej. Jeżeli VAT zmniejszą do 5% to wtedy obniżę cenę.
@k__d: Racja. Wcześniej było "156 stron" i po zmianie na "154" nie sprawdziłem dalszej części zdania. Jeszcze raz dzięki - poprawiłem.
@ahaw: Dorzuć 20 złotych do książki i otrzymasz e-book ;)
@Wychwalany: W książce koncentruję się na współpracy z wykonawcami i prawie nie dotykam tematów związanych z technologiami. Dzięki temu książka jest uniwersalna. Nie ma znaczenia jaki budynek chcesz wybudować, nie ma znaczenia jakich chcesz użyć materiałów - ważna
@cejroski: O materiałach budowlanych można rozmawiać tygodniami i zawsze znajdziesz osoby, które są za daną technologią, jak i te, które są zdecydowanie przeciw. O wyborze "głupiej" farby ludzie potrafią toczyć zaciekłe boje... :) Z tego powodu nie chciałem nic pisać o materiałach budowlanych, a koncentruję się na samej organizacji i współpracy z ludźmi. Poza tym piszę tylko o rzeczach na których się znam. Musiałbym poznać wszystkie technologie, abym mógł kompetentnie się