Wpis z mikrobloga

Teraz wstałam. Tak wygląda zużycie baterii w moim S4. Podczas 6 godzin snu bateria spada o jakieś 6 procent, podczas chwili używania neta (chrome, mirko) spadło z 54 do 47 procent. Dodam, że to nowa oryginalna bateria. Na poprzedniej podobnie. Zaniedługo wychodzę więc przełożę kartę do starego telefonu i sprawdzę chyba ile ubędzie baterii bez sieci. Jakieś pomysły murki macie jak naprawić ten problem? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ps. Już 46proc.
#pytanie #telefony #android ##!$%@?
S.....a - Teraz wstałam. Tak wygląda zużycie baterii w moim S4. Podczas 6 godzin snu ...

źródło: comment_KBcaqFVBn5Qy0lsmg67QMs7VO3kLzgHs.jpg

Pobierz
  • 30
@Sydica mam tak samo, zamówiłem już drugą baterie i zobaczymy jak ta sobie będzie radzić, zawsze możesz mieć drugą baterie przy sobie żeby wymienić, plus powerbank, ja póki co sobie tak radzę ale już chyba powoli czas na zmianę telefonu
@Sydica moja to w sumie będzie trzecia, drugą kupiłem oryginalną niby ale na allegro więc kij wie, teraz zamówilem że świata baterii zamiennik nowy zapakowany to się przekonam czy coś się da zrobić bo to jest śmieszne jak ta bateria szybko leci.