Wpis z mikrobloga

Teraz wstałam. Tak wygląda zużycie baterii w moim S4. Podczas 6 godzin snu bateria spada o jakieś 6 procent, podczas chwili używania neta (chrome, mirko) spadło z 54 do 47 procent. Dodam, że to nowa oryginalna bateria. Na poprzedniej podobnie. Zaniedługo wychodzę więc przełożę kartę do starego telefonu i sprawdzę chyba ile ubędzie baterii bez sieci. Jakieś pomysły murki macie jak naprawić ten problem? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ps. Już 46proc.
#pytanie #telefony #android ##!$%@?
S.....a - Teraz wstałam. Tak wygląda zużycie baterii w moim S4. Podczas 6 godzin snu ...

źródło: comment_KBcaqFVBn5Qy0lsmg67QMs7VO3kLzgHs.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Sydica jeszcze całego dnia nie używałem ale od 6:30 na nowej baterii mam obecnie (godzina 9) 85% kiedy na poprzedniej o 7 na mniejszym użytkowaniu miewalem już nawet 80% więc póki co bardzo na plus, napisze jeszcze pod wieczór i wrzucę screena ze statystykami
  • Odpowiedz
@Sydica ja niestety nie porównam moich obecnych wyników do poprzedniej baterii która słabo działała bo na tamtej baterii mimo że oryginalna to wyskakiwalo że statystyki niedostępne :v ale w sumie bez sensu skoro twoja bateria też jest nowa, z tym ze moja jest zamiennikiem. A, i jeszcze do tego zużycia u mnje trzeba dodać cały dzień na messengerze
  • Odpowiedz