Wpis z mikrobloga

@Yolocaust szajsung jest gowniany. Chyba że mówimy o modelach flagowych. Szczególnie niecierpię ich za Knox i Fap lock, które nerwów zawsze muszą napsuć. No i to wydawanie 30 wersji tego samego telefonu na różne rynki, przez co na pl wersję nie mogłem custom roma dostać, a telefon chodzi jak gówno. Ile ja nerwów napsułem... Teraz różowy dostał normalny telefon a Grand Prime leci przez okno
@Yolocaust mnie jako osoba która lubi grzebać w telefonach Ajpong nie leży, jak również za stosunek cena/jakość/możliwości. Mimo to szanuję za dobry marketing i całkiem ładny wygląd (choć tu ustępuje miejsca bezramkowemu Xiaomi Mi Mix). A różowe faktycznie szaleją - mój różowy też chce ajfona, chociaż nie umie tego logicznie wyjaśnić :D na szczęście ja wybieram telefony i mimo znacznie niższej ceny bez problemu można znaleźć coś równie dobrego, a nawet bardziej
@magiczny_orangutan: Wiesz, miałem 5s, potem 6s... i w końcu kupiłem sobie SE. Świetny telefon, jak wyjdzie jeszcze mocniejsza wersja to też sobię kupię, bo wg mnie wygląd tego telefonu jest ponadczasowy. Zdecydowanie najładniejszy telefon jaki widziałem. Co do grzebania w telefonie - mam jailbreaka i nie narzekam. Jakość - ludzie płaczą, że rozpieprza się po jednym upadku, ja noszę swój bez etui, bo lepiej w ręce leży, upadł mi już ponad
@Yolocaust właściwie zastanawiam się w jakim celu potrzebna Ci jest mocniejsza wersja? Tak samo zastanawiało mnie to w androidzie patrząc na nowe modele. Od 2 lat używam Oneplus One i kompletnie nie czuje braku mocy, wiec zastanawia mnie obecny pęd, skoro za 800pln można mieć telefon który odpali wszystko i będzie super płynny. W świecie PC rozumiem - obliczenia, gry itp, ale tu?

Swoją drogą animacje mnie wkurzają w IP. Jestem przyzwyczajony