Wpis z mikrobloga

Hej alergicy, jak sobie radzicie w tym #!$%@? okresie? Uczulenie na trawy here, dosc mocne. Alergolodzy zapisywali mi jakieś gunwo typu claritine, która w ogóle na mnie nie działała. Metoda prób i błędów ustaliłam, ze Allegra jeszcze jako-tako łagodzi objawy, ale w dalszym ciągu kicham jak #!$%@? i mam katar. Ostatnio dostałam w aptece Betadrin, ale na ulotce pisze żeby nie stosować dłużej niz 5 dni. A trawy pylą przez 2-3 miesiace (,). Częste dmuchanie i wycieranie nosa skutkuje czerwonym ryjkiem, oczy podpuchnięte. Jak żyć? Macie jakieś metody na to cholerstwo?
#pomocy #alergia #medycyna
  • 94
Macie jakieś metody na to cholerstwo?


@Toniezarzutka: żadnych pomysłów już nie mam. Kicham, leci mi z mordy, obecnie jest całkiem znośnie wykupiłem na receptę ( bo taniej i duże opakowania po 30 sztuk) Hitaxe fast, zajebiste bo bierzesz bez popijania, rozpuszczaja sie te tabsy w ciągu kilku sekund w ustach i po sprawie, podobno nie zamula, ale ja pierwsze dwa dni trochę czułem się rozbity. Problem jest taki, że nie wiem
@Toniezarzutka Nawet nie jestem zdiagnozowany, bo nie byłem u lekarza, ale co roku to samo. Nos zapchany. Ja po prostu czekam aż minie ten okres. Za to na treningach zauważam gorszą wydolność oddechową w tym okresie, więc to chyba też jest powiązane.
@Toniezarzutka: Ja już się mniej męczę chwilowo, bo brzóz przestała a na trawy słabiej reaguję, ale nie ma tak dobrze, za chwilę zboża i cyrk sie zacznie od nowa. Biorę tabletki Cezera, na receptę, jedna przed snem, trochę zamulona jestem rano ale za to śpię jak kamień całą noc. Brałam już mnóstwo specyfików, jedne nie działały, po innych puchłam, po kolejnych spałam 24 na dobę. Cezera mi pasuje, musisz znaleźć "swój"