Wpis z mikrobloga

Co myslicie mirko o takie malej serii analityczno - poradnikowej.
FIlmik z demka @kivopl
Oczywiscie filmik jest narazie probna wersja, zrobiona doslownie na zasadzie brudnopisu.
https://www.youtube.com/watch?v=8fcluUnfAq8&t=49s
Zdaje sobie sprawe ze do poprawy mam duzo rzeczy, m.in moge podniesc jakosc na dobre 720p/1080, lepszy glosniejszy mic, jakis poczatkowy skrypt, ciecia mniej udanych momentow, przy pro tipach - dorzucenie fotek wyjasniajacych(przykladowo jak wykorzystac granat zeby odciagnac wzork) itp.
A do pokazania mialbym duzo rzeczy, analizy demek solo Silver-Global i teamow low-top(semi pro i pro ciezko analizowac jako ogol, gdyz kazdy ma wypracowany styl, standard, zajecia itd. i mialoby to srednia wartosc)
Dodatkowo mam sporo timingow, taktyk, zajec, objasnienie takich rzeczy jak clutchowanie i spora masa innych #!$%@? ktore udalo mi sie ogarnac przez niecale 6 lat gry ;)
#csgo
  • 9
@NexciaK: Jeśli miałbyś być polskim TheWarOwl to spoko. Jeśli zbliżysz się jakością filmów do niego (nawet nie chodzi o merytorykę, bo zdarza mu się pieprzyć głupoty) to oglądałbym.
@RayColl_PL: @kivopl: @RBNG: Troche juz ogarnelem, jak zrobic zeby bylo lepiej i zainwestuje tez czas w montowanie. Ciekawe demka tez chetnie przyjme, ale najlepiej gdzie dostane teakie gdzie mecze ma chociaz te 27/28 rund i staty graczy sa w miare rowne, powiedzmy roznica miedzy pierwszym a ostatnim to 25 a 15.
Nie ma sensu analizowac meczow w stylu 16;2 gdzie wygrywasz/przegrywasz bo jedna strona jest aimowo lepsza o galaktyke,
@NexciaK: doceniam starania, zwłaszcza że w polskim jutubie mało kto robi analizy dem/tutki do cs go, podczas gdy np amerykańce mają warowla, adrena, steela czy voo.
Za to muszę zaznaczyć że z tym twoim podejściem "Panowie, prosze sie udac na death match" to trochę pójście na łatwiznę. Zawsze można znaleźć kilka innych przyczyn dla których ktoś ciągle przegrywa pojedynki poza samym sprowadzeniem tego do nieumiejętności celowania.
Zresztą cs go nie polega
@arbuxs: Oczywiscie, chociaz zalezy od meczu, jak masz mecz gdzie w ogole nie ma gry, poddanie afk od np. 4;0 itd to raczej sredni material ;)
Gry na cheatow tak samo. Strollowane gry podobnie.