Wpis z mikrobloga

Mirasy studiuje informatykę na polibudzie, ale chciałbym się trochę odchamić i z ciekawości pójść na psychologie albo filozofie na uniwerku. Na maturze nie pisałem nic z przedmiotow humanistycznych, ale scisłe napisałem dobrze - wezma mnie tam w ogole? Druga sprawa i w sumie wazniejsza - czy za to się placi? #studbaza
  • 7
@mireczek003 miałem 2 semestry filozofii na informatyce w ramach przedmiotu ogólno uniwersyteckiego tak jak wyżej poczytać ewentualnie zapisz się na jakiś kurs bo to kompletna strata czasu takie studia, no chyba że iść na psychologię żeby podrywać #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mireczek003: Ja ze swojej strony polecam. Co prawda filozofię tylko niecały rok "studiowałam", ale sporo mi to dało. Pytanie, czy zależy Ci na papierze czy wystarczy Ci wiedza - nie mam pojęcia jak to oficjalnie funkcjonuje, ale jest opcja zostania wolnym słuchaczem. Sama z tego korzystałam i dlatego mówię o "studiowaniu" filozofii.

@brzytew: Czy Ty właśnie mając dwa semestry przedmiotu ogólnouczelnianego wypowiadasz się na temat całego kierunku studiów? ʕ
@BotGirl: właśnie bardziej mi zależy na wyniesieniu czegos z tego, papier mi nie potrzebny bo prace i tak będę w IT szukal, a to chce żeby nie być typowym hehe kucem tylko uczelnie techniczne hehe ale żeby jakoś trochę potrafić się wypowiedzieć tez na inne tematy i poszerzyć swój światopogląd. Zainteresuje się tym wolnym słuchaczem bo cos takiego by mi się w sumie jeszcze bardziej podobalo.