Wpis z mikrobloga

@macus97:
W internecie siedzi mnóstwo świetnych i pomocnych fachowców (do dzisiaj pamiętam jak koleś z jednego forum o 3 w nocy rysował mi schemat, bo nie mogłem ogarnąć ( ) ), tylko jak na ironię, najpopularniejsze forum tego typu zrzesza takich buraków. Dodatkowo, ci idioci zrobili "poszukaj.elektroda" żeby zaśmiecać więcej wyników wyszukiwania i ściągać nieświadomych internautów, do tego siedliska Januszy z kompleksem małego penisa.
@macus97: skoro Cię zatrudnili to znaczy, że nie oczekują od Ciebie wielkiej wiedzy i doświadczenia. Idź, pracuj, obserwuj najlepszych, ucz się, wszystko przyjdzie z czasem. Nie bój się pytać, jak ekipa w utrzymaniu ruchu jest spoko to Cię wszystkiego nauczą, jak trafisz na #!$%@? to masz problem. Twoja zaangażowanie na pewno zostanie docenione, teraz jest trudno o dobrego pracownika. Powodzenia.
@macus97: Niepotrzebnie ryzykujesz w tak młodym wieku wizytą na onkologii udzielając się na elektrodzie.
Ostatni raz pisałem tam cokolwiek, jak doświadczony użytkownik zalecał mi zastosowanie Laplace'a do układu nielinowego. Mało tego nawet to "rozwiązał", a wszelkie próby zwrócenia uwagi na potrzebę linearyzacji zbył właśnie wyzwiskami i biadoleniem o niskim poziomie wykształcenia studentów. Dbają o poziom, ale 2 strony emocjonalnej szarpaniny w celu obrony swoich błędnych rozwiązań zostało.
Nie twierdzę, że nie
@kuskoman: tak napisalem to potem zeby nie pietnowac tego pana na OLX bo juz dostal kryryke od kolegow a ja dostalem pomoc
@Tytanowy: szcerze to Twoj post dodał mi otuchy ja powtarzam przemiany izobaryczne izochoryczne a tak sie zastanawiając taka osoba pewnie tego nie ogarnia mimo pracy tam xd ale to pierwsza praca czlowiek i moze za bardzo chce sie postarac xd