Wpis z mikrobloga

@macus97: Spoko wypalisz się jak wszyscy. ;) A bardziej poważnie - cokolwiek robisz, jeżeli zadbasz o to aby ciągle sprawiało Ci to przyjemność (zmiana pracy w razie potrzeby, przyjmowanie porażek na klatę, chęć rozwijania się) to przynajmniej każdego dnia będziesz szedł z pozytywnym nastawieniem do pracy. Wracał natomiast będziesz z większym lub mniejszym poczuciem spełnionego obowiązku, samorealizacji. Nie zawsze to jest łatwe, ale pozytywnie odbija się na wszystkim, łącznie z rodziną.
@Tytanowy: napewno wezmę sobie te rade do serca :p ostatnio staram sie byc uprzejmy i miły i moze to jest wlasnie klucz do sukcesu i spełnienia xd mimo wszystko jestem nawet chłonny wiedzy i jak to nie wypali to mam plan b c d e i ktorys z nich napewno mi sie uda spełnić :D
@macus97
Mówi sie ponoć
iż admini elektrody nie mają duszy i są więzniami na forum
Ponoć gdy wymawia sie zdanie "czarna lista zasilaczy" jeden z adminów zostaje uwolniony i może odpocząć na wieki
Ponoć nie chcą udzielać pomocy bo boją sie że bedą w tym dobrzy i będą musieli na zawsze pomagać innym i wytykać kto jaki ma zasilacz z czarnej listy
@macus97: na każdym forum/grupie fb dotyczącej wąskiej wiedzy, czyt. elektronika, dźwięk, fotografia jest taki sam poziom. Ja ostatnio pytałem na fb (technicy audio) o porady w lutowaniu starego typu wtyków dinowych, to po kilku w sumie nawet niezłych odpowiedziach moderator usunął temat, argumentując to tym, że to elementarna wiedza i żebym nie pytał o takie podstawy xD

W internecie takie grupy/fora to największy rak, bo urzędują tam najczęściej osoby które mają
@werdum18 niee, nie śmieje się tylko pytam z ciekawości bo jestem w podobnej sytuacji i też 97 ale myślałem że na to wymagane są studia inżynierskie automatyka i robotyka
@mleko15: wcale nie są, po prostu nie będzie samodzielnym pracownikiem :) taki po studiach również zacznie od podawania śrubokręta tylko, że ten po studiach w krótkim czasie ogarnie temat i jedyne co będzie mógł robić więcej to zmieniać nastawy w sterownikach, ewentualnie przeklepywał gotowe programy