Wpis z mikrobloga

Jak wygląda adres skrytki ?

To właśnie do skrytki doręczymy pliki pism, jakie będziesz mógł odebrać przez ePUAP.
Powinieneś wprowadzić go w formularzu Sposób doręczania pism.

Adres skrytki ma następującą składnię: /nazwa_użytkownika/skrytka

dla podmiotu jest to zupełnie inna nazwa 7 lat temu nadawane jakieś krzaki teraz można sobie wpisać...
#epuap #ceidg #wniosek #skrzynka #elektroniczna

@: @matrix_pl: to nie jest jasne i trochę się nagłowiłem składając wniosek przez ePUAP, ale już wyjaśniam jak zrobić sobie nazwę skrzynki. Jak Matrix wyżej pisał logujemy się na swoją skrzynkę ePUAP - https://epuap.gov.pl/wps/myportal/aplikacje/skrzynka jeśli oczywiście wszystkie dokumenty cyfrowe są potwierdzone. W prawym górnym rogu mamy swoje dane przy dużym odwróconym trójkącie. Dolna część nazwy (ta jaśniejszym kolorem) jest naszą nazwą użytkownika. Nie imię i nazwisko
@leburaque: takie małe sprostowanie, że nazwy skrzynki się nie robi, bo ona już jest ;) A teraz wszyscy po przeczytaniu Twojej porady - bądź co bądź inspirującej, tworzą sobie nowe skrzynki ;) Co ciekawe, aktualnie po zmianie nazwy mam skrzynkę o nazwie null :D
Aby adres skrzynki wrócił z nazwy "null" do "domyślna" wystarczy zalozyc nową skrzynkę. U mnie się tak stało.
PS. A tak wogole to potwierdzam że nie trzeba tworzyć nowej skrzynki. Też zostałem wprowadzony w błąd, ale z niego wybrnąłem i stąd ten post.
@EpicElion: @ruphert: @leburaque: @slawekro: Też mam tą null ale w edycji jest mój adres email więc chyba dobrze? :D Stworzyłem skrzynkę "testowa" i wtedy pojawia się osobne konto z dopiskiem testowa w jej "adresie", coś nakombinowałem i teraz widzę dopisek nie null a domyślna w głównej skrzynce. Chcę coś podać w formularzu ZAP-3, podam "adres@email.com oraz PESEL/domyslna"