Wpis z mikrobloga

Może ktoś będzie coś wiedział, potrzebuję dobrego elektronika do wykonania kilku zadań, okres działania 3-4 miesiące. Temat jest dość skomplikowany, ale pieniądze spore. Potrzebny elastyczny człowiek do współpracy na miejscu, w centrum Łodzi -> EC1. Temat to stworzenie elektroniki do urządzeń doświadczalnych w eksperymentarium oraz opracowanie i oprogramowanie np. w Arduino. Godziny pracy elastyczne, ale w trudnych momentach trzeba posiedzieć. Jeśli ktoś będzie miał kogoś do polecenia to proszę słać info na PW wtedy przekażę więcej informacji. PS quasi-ekspertów z elektrody nie potrzebuję :)
#praca #elektronika #lodz
  • 10
@nkrnpp: raczej kolejny przykład podchodzenia do przetargu bez przygotowania, polski standard. U znajomego np. w firmie grafików wpisywali jako programistów na listę aby móc przystąpić do przetargu, a potem robota na wariata byle by było.

Elektronik do jak autor napisał skompilowanego tematu, budowy interaktywnej ekspozycji muzeum to raczej poważny tamat, a nie wygrajmy przetarg, przecież specjaliści na krawężnikach siedzą i tylko czekają.
@Radus: Potwierdza się długotrwałe powiedzenie, że w internecie można znaleźć tylko gówno. Jesteś doskonałym przykładem komentatora tego rodzaju. Napisałem konkretne pytanie oczekując konkretnej odpowiedzi a nie spekulacji. Szkoda, że nie wpadłeś na pomysł, że może być potrzebny ktoś do pomocy. Innych alternatywnych opcji nawet nie chce mi się wymieniać. Zejdź ze swojej bańki na ziemię, przetargi w Polsce to syf jakich mało.
@Johnus: mikroblog to nie portal z ogłoszeniami, a forum publiczne, musisz spodziewać że oprócz odpowiedzi na ogłoszenie mogą pojawić się komentarze.

Zejdź ze swojej bańki na ziemię, przetargi w Polsce to syf jakich mało.

Dlaczego skoro przetargi w Polsce to syf, to mam nie marudzić na ten temat? Wręcz przeciwnie powinno mówić się o tym jak najwiecej

Potwierdza się długotrwałe powiedzenie, że w internecie można znaleźć tylko gówno. Jesteś doskonałym przykładem
@Radus: wyprowadzasz atak personalny, implikując mi różne rzeczy - wygranie przetargu bez kompetencji i Bóg wie co jeszcze, więc Twoja wypowiedź (bo o niej mówiłem) wpisuje się w ten trend. Nie masz wiedzy na ten temat więc po co piszesz takie rzeczy? Jeśli chodzi o przetargi to ja Ci nie zabraniam o tym pisać, jedynie stwierdzam, iż atak personalny bez żadnej wiedzy na ten temat jest obraźliwy i nie na miejscu.