Wpis z mikrobloga

Po tylu latach na andku zdecydowałem się na pierwszego iphona. Jest to 6s
I teraz tak.
Na lewym ekranie ( ten środkowy ze zdjęcia) wyświetla się kalendarz widget.
Ale wyświetla tylko dzisiejszy dzień. Nie da się zrobić tak żeby wyświetlał np. 2/3 dni wprzód? W sensie planuje coś na piątek chce sprawdzić kalendarz a tam pustka bo na dziś nie mam żadnych zdarzeń ale na piątek już tak. Ale aby to sprawdzić muszę włączyć kalendarz z pozycji widgetu widać tylko dzisiejszy dzień.
Da się to zmienić?
#ios #iphone
Pobierz WiewiurPL - Po tylu latach na andku zdecydowałem się na pierwszego iphona. Jest to 6s...
źródło: comment_DxVVC1MVtmml20lS4pTZ4PdSMZ5HpMg2.jpg
  • 15
@WiewiurPL: #!$%@? nie ogarnalem i myślałem, że chodzi ci o pogodę. Nie, nie da się tego zrobić stockowym kalendarzem. Musisz znaleźć coś innego. Widziałem jak feuer używa fantastical i tam jest dużo opcji
@WiewiurPL: polecam aplikację Outlook (od microsoftu). Dzięki niej masz powiadomienia push o poczcie (domyślna aplikacja tego nei wspiera dla gmaila) i dodatkowe widgety kalendarza, które wspierają chyba to co chcesz.
@feuer: ja się do inboxa nie moge przyzwyczaić. Wolę mieć swoje foldery do których wrzucam wiadomości i odhaczam jako przeczytane po odpowiedzi na nie bądź załatwieniu sprawy. Inbox jakoś mi to psuje...