Wpis z mikrobloga

@elegantB: a masz zwykly rower? moze lepiej kupic najprostszy trenazer z decathlona I montowac do niego swoj rower (jesli sie da?)
ja mam ciut drozszy niz twoj budzet,a le tez kupiony w decathlonie tacx flow smart I jezdze w domu czasami jak poloze dzieci spac I nie moge wyjsc. w godzine spoce sie jak swinia I zmecze duzo bardziej niz normalnie na rowerze bo jednak to calkiem inna jazda I inne
  • Odpowiedz
@elegantB: oki rozumiem, choc na pewno nie mozesz wstawic rowera na godzine I po godzinie wyniesc?
rower stacjonarny zajmuje miejsce na stale bo jest duzy, ciezki I ogolnie to klopot
trenazer rozkladasz w minute, w kolejna montujesz rower I po jezdzie calosc mozesz szybko schowac
  • Odpowiedz
@elegantB: oki to juz wszystko jasne! sam mialem rower stacjonarny kiedys I nawet duzo na nim jezdzilem, sprzedalem bo dzieci za bardzo zaczely na niego wlazic I sie o niego obijac
teraz mam trenazer, rozkladam wieczorem, czasem postoi dwa dni dopoki zona nie zacznie narzekac:)
ale ja rower trzymam w domu (w sypialni:) bo jest taki fajny ze boje sie dac do schowka na rowery a I w ten sposob latwiej
  • Odpowiedz
  • 1
@zackson: no właśnie nie, mocno się trzymam treningów(silka 3-4 razy w tygodniu, ale chcę interwaly wrzucić w osobne dni), poza tym będę miał wymówkę, żeby oglądać seriale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz