Wpis z mikrobloga

Jest do kupienia Rapide RC2 z 2015 w dobrej kasie, bo ~3500zł. Mają tylko rozmiar S. I teraz pojawia się pytanie czy w porównaniu do Medium z BH różnice, które tam są będą zauważalne i czy ktoś w ogóle ma jakieś opinie na temat tego roweru/tej firmy. BH się połamało i koniec pieśni. W pierwszym komentarzu rozmiar BH. Wymiary wydają się być szalenie zbliżone, a ja rower muszę kupić "na g---t".

Wzrost do fikołków 172cm i noga 77-78cm, na 105, niby 5-7k mogę dać za zabawkę, ale ten sprawia spoko wrażenie jako osiołek do podróży szczególnie za tę kasę. Chyba że ktoś ma jakąś lepszą propozycję?

#rower #szosa
metaxy - Jest do kupienia Rapide RC2 z 2015 w dobrej kasie, bo ~3500zł. Mają tylko ro...

źródło: comment_85mnkEpzq26GK4Sx1ub42Z4rKJJYlIWV.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fixie: Tak, ale Rapide już opłacone, nie mam czasu się tym teraz zajmować przed Alpami. W zimie będę myślał i może trafię jakąś fajną promo bez kupowania tak na g---t jak tutaj.
  • Odpowiedz
@vicher62: Rower u mnie. Rzeczywiście sprawnie. I dodatkowo nie ma to jak wpaść na kuriera, który właśnie wchodzi wychodząc z domu.
A teraz....zabieram się za zamianę linek hamulców. :)
  • Odpowiedz
@fixie: @trace_error: @szpila68i: @Rules: @stanton7: Super! Mam rower! W dupie... We Francji moja paczka została zatrzymana jako "restricted contents" dzwonię i co? I k---a GLS, który jest partnerem Parcel Force nie przewozi rowerów. Mają to w wyłączeniach. A to że komuś z Wykopków przyszło to kwestia szczęścia, że nikt nie zajrzał do paczki co tam jest.

A do Francji jedziemy w piątek.
  • Odpowiedz
@metaxy: O kurde, teraz zobaczyłem poprzednią wiadomość. W życiu bym nie pomyślał, że może ktoś odwinąć taki numer. Nie przewożą rowerów??? Przecież to było normalnie w kartonie.
  • Odpowiedz
@metaxy: Już pisałem Ci wyżej, jaki rower ja kupiłem. Gravelowa kobyłka. Ale jest ustawiony. Linki zamienione na PL (czyli tył na prawej klamce). Wszystko sprawdzone. Rozmiar S. Gdyby co, mogę Ci pożyczyć na ten piątkowy wyjazd. Pewnie to nie sprzęt na Twoje oczekiwania. No ale czasem na bezrybiu...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@stanton7 dzięki, jak coś to się może przyjadę dziś do Ciebie i zobaczę wstępnie rozmiar czy będzie ok. Czy w ogóle jest sens, czy już dziś mam kupować nowy w Krk.
  • Odpowiedz
@metaxy: Ale pech z tą Francją. Ciekawe, dlaczego tamtędy poszedł transport.
ps. Dziś jadę do Krakowa. Gdyby co, mogę rower wrzucić na pakę, żebyś se kuknął. No ale to wg uznania.
  • Odpowiedz
@metaxy: Około 21.00 będę po spotkaniach. Tylko napisz, czy brać sprzęta.

Heh, peszek. Pisałeś, że w razie czego sprzedasz...jak przyjdzie i będzie coś nie tak. A tu wygląda, że i tak sprzedasz, jeśli będziesz dziś coś kupował.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz