Wpis z mikrobloga

Jest do kupienia Rapide RC2 z 2015 w dobrej kasie, bo ~3500zł. Mają tylko rozmiar S. I teraz pojawia się pytanie czy w porównaniu do Medium z BH różnice, które tam są będą zauważalne i czy ktoś w ogóle ma jakieś opinie na temat tego roweru/tej firmy. BH się połamało i koniec pieśni. W pierwszym komentarzu rozmiar BH. Wymiary wydają się być szalenie zbliżone, a ja rower muszę kupić "na gwałt".

Wzrost do fikołków 172cm i noga 77-78cm, na 105, niby 5-7k mogę dać za zabawkę, ale ten sprawia spoko wrażenie jako osiołek do podróży szczególnie za tę kasę. Chyba że ktoś ma jakąś lepszą propozycję?

#rower #szosa
metaxy - Jest do kupienia Rapide RC2 z 2015 w dobrej kasie, bo ~3500zł. Mają tylko ro...

źródło: comment_85mnkEpzq26GK4Sx1ub42Z4rKJJYlIWV.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w wertykalu


@trace_error: Gadałem kiedyś (za pierwszym pęknięciem) z gościem od nich i sam mi powiedział, że u nich raczej nie mam czego szukać w rowerach. Raczej race niż endurance.
  • Odpowiedz
@metaxy: @stanton7: Do mnie szedł z tego sklepu rowerek tydzień . Zamówienie w czwartek popołudniu, na następny czwartek przesyłka dotarła.
Jak masz dzisiaj w Germany, to wieczorem będzie w Poland i jutro powinien pukać kurier. JA tak miałem.
  • Odpowiedz
@fixie: @trace_error: @szpila68i: @Rules: @stanton7: kusi mnie jedno rozwiązanie. Kupić, przyjdzie za parę dni, test i jak będzie ok, to ok. Nie to do sprzedaży, a wtedy już w Krk tego samego dnia kupić inny, mierzony rower (wiem, zamrożę sobie kapitał, ale odłożyłem trochę kasy na rower).

Panie @fixie interesuje mnie w sumie jedna kwestia: to nie jest tak, że ten
  • Odpowiedz
@vicher62: To miło. Wychodzi czasem dzieciak z człowieka, jak się codziennie tracking sprawdza. :p
Czekanie jak na święta i prezenty.
Jeździ się dobrze? Trzeba było dużo ustawiać, czy od razu ready to go?
  • Odpowiedz
@stanton7: Też sprawdzałem tracking co kilka godzin. Zdziwiło mnie jak siedząc w pracy o 12 widzę wpis - delivered. Kurier zostawił paczkę pod drzwiami!! I podpisał za mnie. A nr telefonu wydrukowany na przyklejonej etykiecie, jako że zamawiałem z zagranicy to podałem nr w formie 0048xxxyyyzzz. Widocznie nie ogarnął. Zamawiałem inny rowerek, był zapakowany w fabryczny katron, rama pięknie zabezpieczona, przednie koło zdemontowane, siodełko ze sztycą oraz baranek tez zdemontowany.
  • Odpowiedz
@vicher62: Hi, zamienione stronami, że niby angielski ruch lewostronny? :p
No nic. Zobaczymy. Żaden ze mnie napinacz, ale dziesiątki tysięcy najeżdżone po asfalcie i teraz może coś inaczej się spróbuje, gravelove :)
Kiedyś pakowałem rowerek pocztexem z Międzyzdrojów na Tarnów. Trzeba było trochę nażebrać się kartonów. A jednocześnie dopiero wychodzi, co warto podkleić itp. Dlatego mnie ciekawi, jak to złożone. No, ale sobie sam zobaczę. Wnet.
Dzięki.
  • Odpowiedz
@metaxy: jeśli obecnie jeździsz też w takim terenie jak na zdjęciu, to zrobi różnicę. na szosie idzie jak szosa, więc wychodzisz na plus.
  • Odpowiedz