Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do rozywych pasków. Może przesadzam, ale znalazłam zdjęcie mojego męża jeszcze tydzień temu narzeczonego jak był na swoim wierzorze kawalerskim. Na zdjęciu był z dziewczyna, kelnerka prawie naga, obejmował ja i zdjęcie również przedstawiało jak całuje jej dupę. Byście robiły o to aferę? On uważa ze to nie jest nic złego i wie ze to było głupie, dziewczyna dostaje pieniądze za takie zdjęcia i to jest jej praca. No ale ja uważam ze skoro ma własna kobietę to innej nie powinien dotykać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 33
Swoja droga,Ale mi k---a atrakcja jak Ci jakaś loszka wywija d--a przed twarzą, jak bym już zamawial taką panią na swój kawalerski to bym poprosił o najgrubsza jaka jest i to jest ciekawe i interesujące
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nikt z nas Ci nie odpowie, bo każdy związek ma swoje własne granice.

Dla mnie nie do pomyślenia byłaby w ogóle obecność striptizera/striptizerki. Dla innych to nic takiego, a jeszcze inni żyją w wolnych związkach i dobrze im z tym.

Jeśli uważasz, że to przekroczyło granicę w Waszym związku, to warto z nim pogadać (pogadać, nie robić aferę - co Ci przyjdzie z afery? Najwyżej następnym razem po prostu
  • Odpowiedz
@Paszczak113: jak już po ślubie są to inba może pogorszyć sprawę, mnie ciekawi z kim ludzie biorą ślub, ze nie spodziewają się takich rzeczy, przecież do tego typu zachowania trzeba mieć tendencje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: był tu swego czasu wpis o chłopaku, który miesiąc po ślubie dowiedział się, co jego małżonka wyprawiała ze striptizerem na wieczorze panieńskim. Ponoć w jej ocenie nic nie było, bo ona mu tylko loda robiła, ale skończył w ustach koleżanki, więc o co chodzi. Koleś miesiąc po ślubie się wyprowadził.

Może ja już stary jestem i się nie znam, ale co to k---a za atrakcja - striptizer czy striptizerka
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja powiedziałem wprost kumplowi, który ma mi organizować kawalerski, że ma nie być żadnych k---w/streapteaserek itd, bo czułbym się bardzo nie wporządku wobec mojej różowej. Nie potrzebne prowokowanie łez, smutku żalu, afery, kaca moralnego i odwoływania wesela. Zgadzam się w 100% z @rissah
  • Odpowiedz
@rissah Święta racja kolego, nie rozumiem czemu ludzie przed prawdopodobnie najważniejszym dniem w swoim życiu maja ochotę sie upodlic i oddawać się tak przasnym rozrywkom.
  • Odpowiedz