Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do rozywych pasków. Może przesadzam, ale znalazłam zdjęcie mojego męża jeszcze tydzień temu narzeczonego jak był na swoim wierzorze kawalerskim. Na zdjęciu był z dziewczyna, kelnerka prawie naga, obejmował ja i zdjęcie również przedstawiało jak całuje jej dupę. Byście robiły o to aferę? On uważa ze to nie jest nic złego i wie ze to było głupie, dziewczyna dostaje pieniądze za takie zdjęcia i to jest jej praca. No ale ja uważam ze skoro ma własna kobietę to innej nie powinien dotykać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 107
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@?ę. Czemu większość wieczorów panieńskich /kawalerskich to taka żenada...to nie jest przecież żadna ostatnia szansa żeby się 'wyszalec' xD teoretycznie odkąd ktoś jest w związku to traci swój przywilej do macania kogo popadnie.
  • Odpowiedz
pisi pisi: Nie. Mało tego dotykanie penisa obcego faceta też nie jest zdrada. Jeśli czujesz ze ty nie wyszlalas sie tak jak twoj facet to zapros jego kolegę i na oczach swojego meza dotykaj krocza kolegi. Zabawa przednia i napewno umocni wasz zwiazek bo zaufanie jest najważniejsze. Jeśli kolega jest przystojny to pewnie odczujesz podniecenie a seks w malzenstwie sie poprawi. Nie wazne gdzie nabierasz apetytu wazne ze konsumujesz go z
  • Odpowiedz
OP: To nie było miejsce typowe gdzie są striptizerki itp, to było pool party, sekcja VIP i na ich sekcje była akurat ta dziewczyna. Ponoc każdy robił z nią tak głupie zdjęcia, nawet jego koledzy którzy już maja żony lub narzeczone. Przyznał się sam ze to było bardzo głupie i pomyślał o tym później. Wiedział ze będę zła, ale uważam ze skoro wiedział to powinien tak nie robić. Nie zrobiłam afery,
  • Odpowiedz
OP: @blondeblossom: Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co do glowy przychodzi widząc takie zdjęcie, w wyniku paniki, poczucia zdrady i tego najgorszego uczucia rozrywającego serce, jestem ciekawa nawet bardzo czy zachowałabys zimna krew i chwile mi to zajęło zanim mogłam porozmawiać z nim normalnie i spojrzeć mu w oczy.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@Hatespinner: nie jestem znawcą związków, opieram się na własnych doświadczeniach i jakiś tam obserwacjach. OK, są luźne, wolne związki, nic mi do tego. Ja w czymś takim raczej nie chciałbym brać udziału, bo na pewne rzeczy jako facet się nie zgodzę i podobnie w drugą stronę - szanuję to, jeśli moja kobieta na pewne rzeczy się nie zgadza. Jeśli się tu różnimy poglądami - nie tworzymy związku tylko każde szuka dalej,
  • Odpowiedz
@rissah: No a co ja napisałem? Każdy ma swój związek i wypracowuje sobie to co jemu pasuje. To, że według ciebie coś jest lepsze, wcale nie znaczy, że jest. A w przypadku innych ludzi jest duża szansa, że wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
jestem ciekawa nawet bardzo czy zachowałabys zimna krew i chwile mi to zajęło zanim mogłam porozmawiać z nim normalnie i spojrzeć mu w oczy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli wiedziałabym jak ma wyglądać ten wieczór to wiedziałabym też czego się można po nim spodziewać.
Ale każdy związek jest inny wiec również wiem że nie przyjdzie mi zderzyć się z taką sytuacją bo nie mam parcia na ślub to więc takich imprez nie będzie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale #!$%@? samców alfa ze wszystko w porządku xD ta, w porządku dopóki ich różowa by nie wstawiła na facebooka takiego zdjęcia jak całuje jakąś męską naoliwioną dupę, niby w formie żartu no bo "koleżanki też robiły" XD eh, wypok, zachowanie tego faceta to patologia, ewidentnie o tobie nie myślał i cię upokorzył, a jeżeli dał się tak po prostu namówić kolegom to jeszcze gorzej, bo nie dość że gówniarz
  • Odpowiedz