Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do rozywych pasków. Może przesadzam, ale znalazłam zdjęcie mojego męża jeszcze tydzień temu narzeczonego jak był na swoim wierzorze kawalerskim. Na zdjęciu był z dziewczyna, kelnerka prawie naga, obejmował ja i zdjęcie również przedstawiało jak całuje jej dupę. Byście robiły o to aferę? On uważa ze to nie jest nic złego i wie ze to było głupie, dziewczyna dostaje pieniądze za takie zdjęcia i to jest jej praca. No ale ja uważam ze skoro ma własna kobietę to innej nie powinien dotykać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 107
  • Odpowiedz
@99881122: Czyli jak ją macał, ociarał się, całował czy jej coś zlizywał to już wszystko spoko i nie ma sprawy? Wyobrażam sobie co bu tu się działo, gdyby to była kobieta...
  • Odpowiedz
  • 101
Jak dla mnie, takie zachowanie faceta to dno. Po co caly ten cyrk z oswiadczynami czy ślubem, kiedy sie jeszcze nie wyszalal. A wieczór kawalerski to nie wymówka. Jeśli nie potrzebowal striptizerek przed kawalerskim to nie powinien potrzebować na nim. Będąc z kimś w związku oczekujesz od niego wierności i to sie nie zmienia na chwilę przed ślubem, zeby tylko na chwilę sie wyszalec, bo przeciez "będziecie juz na zawsze ze sobą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym nigdy nie pocałowała obcego faceta w dę, za bardzo kocham mojego niebieskiego paskina. Nieważne jak za**sty miałabym wieczór panieński i jak bardzo by mnie namawiano ze wszystkich stron na TAKIE zdjęcie. Mam głęboką nadzieję, że mój niebieski ma podobne zdanie na ten temat. Tak jak napisała @m_dej: takie zachowanie to totalne dno. Aż się ryja nie chce strzępić. Współczuję, ze znalazłaś takie foty, równie mocno
  • Odpowiedz
@noicoztego: @sillygiraffe: @turok2016: @measure: @Paszczak113: @rissah: @Pettev: @ParryHotter: @Mikka: @m_dej: @InsaneMaiden: +

kawalerski i te całe seksualne maniany to tylko wymówka, że ostatnia okazja, dla kogoś, kto mając takie ciągotki i potrzeby, bez względu na ślub będzie to odwalał
ślub to przypieczętowanie
a bez ślubu to już ma się przyzwolenie na jakąkolwiek formę zdrady? bullshit
albo się kocha i szanuje, albo
  • Odpowiedz
ale najlepiej dziewczynie napisać, że ma kij w dupie xD

wszyscy #!$%@? nowoczesni i wyluzowani, niech każdy robi co chce, ale nie zarzuca normalnej osobie złego podejścia w nie godzeniu się na gówniarskie, obleśne, nie w porządku zachowania


@aloszkaniechbedzie: gdybym ja takie coś (albo coś podobnego, dającego do myślenia) wywinął swojej kobiecie, a jej by to nie ruszyło, to sam bym pewnie uznał, że jej miłość do mnie nie taka chyba
  • Odpowiedz
  • 20
@measure Dla mnie to samo.
Kumpelki i ich niebieskie tak fajnie organizują, jakieś gokarty, paintball, domki.

Sama osobiście nie chciałabym żadnych striptizerów, gdybym miała w ten sposób zorganizowane to bym wyszła stamtąd. Takie zasady mamy z niebieskim.

Tylko wyjechać z koleżankami do jakiegoś domku nad jeziorem, albo jakieś miłe spędzenie czasu w jakimś spa, bo nigdy nie byłam i to mi wystarczy.

Jakieś laski, faceci na kawalerskim/panieńskim to typowo "KONIEC HEHE WOLNOŚCI".
  • Odpowiedz
gdybym ja takie coś (albo coś podobnego, dającego do myślenia) wywinął swojej kobiecie, a jej by to nie ruszyło, to sam bym pewnie uznał, że jej miłość do mnie nie taka chyba wielka jednak. OP-ka ma pełne prawo do "kija w dupie", bo tego typu zachowania nie tylko, że raczej nie są akceptowalne, ale kompletnie, ale to kompletnie zbędne, jeśli poważnie się do kogoś podchodzi i serio chce z nim związać na
  • Odpowiedz
wyjmij kija z dupy, to byl kawalerski, jak jej nie ruchal to nie krec burzy bo nie ma o co.


@99881122: jestem ciekawy co stuleje by pisały, gdyby kobieta całowała penisa striptizera na swoim panieńskim. Podwójne standardy piwniczaków.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może w jakichś patologicznych towarzystwach striptizerki/striptizerzy to nic dziwnego, ale ja bym tego nie zaakceptował na swoim kawalerskim czy panieńskim przyszłej żony. I nie daj sobie wmówić, że to coś normalnego, powszechnego z czym nie powinnaś mieć problemu.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: jeśli dla Ciebie ważniejsze jest "co ludzie powiedzą" i opinia pantoflerska wsród kumpli niż to że człowiek nie trzyma się pewnych zasad i wartości wobec szacunku do związku czy drugiej osoby, to proszę, nie każ się nikomu "ogarniać"

i nie generalizuj, bo znam masę dziewczyn, do których też się zaliczam, które piszczące panieńskie w asyście striptizera czy randomowych kolesi do wyrywania w gwiazdorzeniu na parkiecie czy wynajętej limuzynie uważają za
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Gdzie tu generalizacja?
Przypuszczenie że pewnie nie spędzała panieńskiego w kawiarni to nadal przypuszczenie.

No wow. Ja też uważam że panieńskie ze striptizerami są głupie ale jednak spora grupa osób takie właśnie robi.

Z tego co się orientuję to kawalerski zazwyczaj ogranizuja koledzy. A jednak spora część kolesi ma to swoje męskie ego. Zdjęcie ze striptizerką to nic strasznego.
Jeśli nie wydarzyło się nic więcej to uważam że nie ma
  • Odpowiedz
Nawet jakby nie chciał tego zrobić to wyszedłby na pantofla przed kolegami.


@blondeblossom: wolę wyjść na pantofla przed kolegami i największą miękką #!$%@?ę niż dawać swojej kobiecie do myślenia i zamartwiania się. Skąd ona może teraz mieć pewność, że do niczego więcej tam nie doszło? Jak ma mu teraz zaufać na 100%?

Aha - poza tym, co powyżej, to raczej nie są koledzy, a jakieś gówno. Koledzy do takich sytuacji nie
  • Odpowiedz
@Winyl-: jest roznica pomiedzy zartobliwym pocalunkiem w posladek w czasie wieczoru kawalerskiego a w beniz to co innego. Tak samo witajac sie z kolezankami calujesz je w policzek i jest okey, ale w usta byloby juz nietaktem
  • Odpowiedz