Wpis z mikrobloga

Halo pytanie do #rozowepaski pewnie bylo juz ze sto razy, ale nie chce mi się szukać. Po #!$%@? wy robicie te #!$%@? brwi permanentne xD #!$%@? swoje naturalne, mięciutkie fajne brewki, które przecież zawsze można delikatnie podkreślić jakimś tam tuszem czy co wy tam używacie... Wybaczcie przekleństwa, ale ile widze ładnych buziek kobiecych, to wszystko psują te brwi rysowane markerem. Nie wiem jak inni, ale dla mnie kobiety z czymś takim wyglądają jak klauny. Moja znajoma, którą znam z piaskownicy, była ładną dziewczynką prosperującą na fajną loszkę, #!$%@?ła coś takiego na twarzy...
Proszę nie psujcie sobie twarzy czymś takim
#pytanie #makijaz #rakcontent
G.....V - Halo pytanie do #rozowepaski pewnie bylo juz ze sto razy, ale nie chce mi s...

źródło: comment_EVe4fYOEZb69Ioun9ZqVEwfljEjolCK0.jpg

Pobierz
  • 43
@GRZV: No nie wiem. Mam polubioną na fb stronę salonu (?), który oferuje różne zabiegi, w tym permanentny makijaż brwi i robią to świetnie, wygląda bardzo naturalnie. Pic rel (Monevi w Krakowie, jakby jakaś różowa była zainteresowana). Jak będę miec kiedyś więcej kasy to może sobie coś takiego zrobię.

Natomiast jeśli chodzi o powiększanie ust, nawet odrobinkę i z próbą zbliżenia się do jak najbardziej naturalnego wyglądu to ZAWSZE wygląda to
lady_katarina - @GRZV: No nie wiem. Mam polubioną na fb stronę salonu (?), który ofer...

źródło: comment_mMIKdG81WZHjOLQzFq6gbnrJZy5tEATW.jpg

Pobierz