Wpis z mikrobloga

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne: Umożliwić formalizację związków jednopłciowych

"Wymaga podkreślenia, że ochrona związków i rodzin tworzonych przez osoby LGBT to także ochrona wychowywanych przez te rodziny dzieci. (...) Związki osób biseksualnych i homoseksualnych podobnie jak zakładane przez nie rodziny, są w Polsce faktem."

Całe oświadczenie PTS w znalezisku https://www.wykop.pl/link/3759307/polskie-tow-seksuologiczne-umozliwic-formalizacje-zwiazkow-jednoplciowych/

Prezesem PTS jest prof. Zbigniew Lew Starowicz.
Według badania Polskiej Akademii Nauk 50 tysięcy par homoseksualnych w Polsce wychowuje dzieci.

#neuropa #polityka #mikroreklama #lgbt #homoseksualizm #lewstarowicz #zwiazki
źródło: comment_Lzu31cNnAuvdX1CDTePDrm2o7jyPDA8Y.jpg
  • 18
Wołam zainteresowanych (137) z listy Nie ma żadnej neuropy.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @bvszky @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230
Wołam zainteresowanych (190) z listy RiGCzowa
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @BarekMelka @smyl @Xianist @Lipathor @Destr0 @Majk_ @GilbertEatingGrape @kakaowymistrz @eMac1ek @wielooczek @donmuchito1992 @MalyBiolog @daj_pan_spokoj @baqs @hidd3n13 @bvszky @Songbird @kvvach @Bartoni @GeorgeSorosVEVO @Szarlejowiec @banani @Usurper @Replica @fukboi @fantomasas @madmen @emdey @nuuminat @franek-pokrywko @Slonx @Lisek_Chrystusek @Awerege @qweasdzxc @nawon @GordonLameman @Saeglopur @Matyson @buntpl @sayan @Doctor_Manhattan @vrah_ @
@falszywy_prosty_pasek: OK, dzięki za zawołanie - zakopane.

Nic mnie tak nie nerwi jak ślepe powielanie schematów z zachodniego świata. Jestem liberałem i ogólnie popieram większość rozwiązań 'zachodniej cywilizacji' + brzydzę sie polskim katozamordyzmem ale wielu niestety tutaj najaktywniejszych popada w radykalizmy albo w jedną albo w drugą.

To jest przykład no.1, no.2 to ślepe dążenie do sterowania zmianami demograficznymi poprzez masowe zjawiska migracyjne. Wielu z was chyba trzeba by zaprowadzić w