Wpis z mikrobloga

@KorelacjaProkrastynacji: naucz się rozróżniać zdania (wielka litera, kończy się kropką) od internetowej wypowiedzi. Czepiałem się tego że bezpodstawnie czepnąłeś się @zezz: :

Skoro wstawiasz tego typu zdjęcia, to przecież opisujesz sytuację swojej rodziny

ale że używając takiego nicka nie rozumiesz relacji korelacja - skutek, się skapnąłeś, chociaż tyle xDdd
@KorelacjaProkrastynacji: do bólu dupy bliżej tobie xD, normalni ludzie nie wyzywają innych od czego-im-wpadnie do głowy. twoj backstory tez mnie nie interesi, lubię po prostu bawić się z ludzimi epatującymi chamstwem w necie jak ty wytykając im błędy w logicznym myśleniu (a zazwyczaj skoro używają takiego słownictwa z braku inteligencji/frustracji/przegeywu czy czego tam jeszcze, jest to bardzo łatwe xd) xd
@Tank1991: To jeden wielki błąd w logicznym myśleniu jest u ciebie. W dodatku epatuję chamstwem wtedy, gdy tego chcę. Skoro takie niziny intelektualne jarają się memami o polakach i traktują to jako przejaw inteligencji i bronią ich autorów, to jedynie mogę powiedzieć, że jest mi smutno z tego powodu, że takie osoby jak ty istnieją- Czołgu tysiącdziewićcsetdziewiedziąstypierwszy rok.