Wpis z mikrobloga

@mlodysum: A co w tym złego? Nie wiem jak u was ale u mnie jest tyle gryfów co racków więc jak ktoś zabierze gryf to po co komu sam rack? Większy przypał jak ktoś zabierze sztangę gdzieś na środek i każdy musi go omijać bez sensu.
@mlodysum: No to inna sprawa jak macie wiele gryfów. Z drugiej strony jak ktoś w ten sposób zajmuje (zgadzam się, że głupio robi) to każdy może podejść i powiedzieć "ej koleżko weź przejdź gdzieś indziej bo potrzebuję racka". Nie trzeba czekać na trenera obrońcę uciśnionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@masz_ty_rozum_i_godnosc: jeśli rack jest wolny i nikt nie zamierza z niego korzystać to why not?
Po to mamy jezyki w buzi, zeby zapytac jak długo ktos zamierza jeszcze cwiczyc :3

Fakt, ostatnio musialam poprosić o zwolnienie racka, bo wszystkie inne byly zajete.
Kolo robil tak absurdalnie dlugie przerwy miedzy seriami (prezac sie przy tym do lustra), że zabraklo mi cierpliwości.
@4833478: Akurat nie robiłem siadów dziś, także mi to rybka była. Jednak zawsze jak zamierzam robić, a jest zajęte przez "curlarza", to się pytam, czy nie wolałby sobie pójść na modlitewnik.