Wpis z mikrobloga

#czokoszoki ssą

odkryłem lepszą paszę dla biedaków, pseudohamburgery w sklepie mila
Taka paczka 1.6kg kosztuje 5-8zł (5 jak jest krótki termin).

Co ciekawe to pseudomięso da się zjeść, 4 na patelnie, jedną kromkę posmarować musztardą, kładziesz #burger
ser, drugi burger i #!$%@?, żarcie na ciepło w cenie kanapki z pasztetową.

#gotujzwykopem #gzw #dietastudencka
zwłaszcza #cebuladeals powinno być zainteresowane, przechodząc na ten system żywienia więcej niepotrzebnych rzeczy kupicie w chinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fajazdrowia - #czokoszoki ssą

odkryłem lepszą paszę dla biedaków, pseudohamburgery...

źródło: comment_vvDcub19ywfdRFCeodvColnTBOpIR7Yq.jpg

Pobierz
  • 23
@fajazdrowia: spora dyskusja poszla mireczku, ale jak dotad nikt nie napisal dlaczego MOM mialby byc zly dla twojego zdrowia. Taka prawda, ze jest pewnym rodzajem 2 kategorii, ale niczym oprocz umiejscowienia (przy kosci) i i ilosc sciegien (nadal bialko) sie nie rozni. Oddzielna sprawa jest ilosc stabilizatorow i wzmacniaczy. To one zmieniaja smak i powoduja nieprzyjemne odczucia maskowane wieksza iloscia przypraw. Sa dozwolone, jednak obciazaja watrobe. Rozumiem zjesc 5-10 takich posilkow
@vlodek2532: niestety - nieprawda. Miałam okazję pracować w towarzystwie zarabiającym całkiem dobrze [średnio 2x najniższa krajowa na rękę], a jednocześnie lubującym się w najtańszym ścierwojedzeniu, bo tanie a dobre. No co kto lubi, ja bym tego kijem nie tknęła, gdybym nie była w sytuacji takiej, że to najlepsze na co mnie stać. I obym nigdy nie była.
@jakubeskulap: o matko, ale naprawdę ktoś może mieć największe problemy z tym momem?
@matra: mireczku MOM to po prostu kategoria pochodzenia miesa. Oczywiscie ze 66% to slaby sklad jednak nietragiczny zwazywszy na cene i chocby fakt, ze wiekszosc szynek babci/wojta/swojskich ma taka sama ilosc miesa. Tymczasem malo kto zapyta o to bezposrednio na dziale miesnym, bo nie ma poczucia ze go oszukuja.
Kilka przykladow. Oczywiscie na wage, wiec o sklad w sklepie trzebaby specjalnie poprosic i poczekac kilka minut zanim ktos znajdzie etykiety.
Morliny
@jakubeskulap: ale mi tego mówić nie musisz colego, bo ja do MOMu, mimo że go nie jadam, nie mam nic w zupełności. Właśnie bardziej mnie odrzuca tektura i reszta syfu w składzie, ale jak już pisałam wyżej - to nie moja sprawa, bo ja na mięsnym kupuję z przetworzonych produktów max makrelę wędzoną i 4-5 razy w roku kawałek kiełbasy o składzie mięso/pieprz/sól ( ͡º ͜ʖ͡º)