Wpis z mikrobloga

koci tata uprzejmie informuje, że moje k o t k i skończyły w dniu dzisiejszym ROCZEK :333 równo rok temu te łobuzy przyszły na świat ʕʔ co prawda nie mam z nimi lekko - kiedy skończyły 3 tygodnie ich mama umarła, więc musiałem przejąć wychowywanie ich - niestety wstawanie kilka razy w nocy by je nakarmić nie jest z pozoru wcale takie proste. ta sytuacja sprawiła, że strasznie pokochałem te huncwoty, a całą historię za każdym razem opowiadam z ogromną nostalgią i niekiedy łzami w oczach, ps to prawda xD

poza tym nie raz byłem budzony o trzeciej nad ranem przez P O T Ę Ż N E G O kotka, nie jedną książkę z regału zrzuciły, niejedną szklankę zbiły, no i z niejednej miski jadły :D mimo tego, że ancymony z nich niesamowite, to i tak je kocham ʕʔ rok temu napisałem, że nie mam dzieci, więc chociaż wychowuję samotnie koty i nicz się w tym temacie nie zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wrzucam dwa zdjęcia zrobione krótko po tym, jak ich mama odeszła na zawsze - jak wspomniałem, miały wówczas trzy tygodnie. sporo się od tego czasu zmieniło, a że chciałbym się podzielić swoją niemałą galerią, to za każde 20 plusów dodaję jedno losowe zdjęcie kotków ()

drogie mirki, drogie mirabelki - poznajcie Nadzieję, Hitlerka i Tośka :3 #kocitata #pokazkota #koty #kot #smiesznypiesek

jenerau - koci tata uprzejmie informuje, że moje k o t k i skończyły w dniu dzisiejsz...

źródło: comment_l33MYxv7RpUyYd9FTEKfGQt7YYSfOuJQ.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz