Wpis z mikrobloga

Takie gówniary które proponują seks za korki z matmy raczej nie są na tyle dojrzałe emocjonalnie, psychicznie ani seksualnie żeby nie zakochać się albo przynajmniej nie #!$%@?ć czegoś jak sobie nagle coś ubzdurają.


@I4mL0: koledzy to zrozumieją, jak się na takiej małolacie raz ostro przejadą. Przynajmniej z własnego doświadczenia - nigdy, ale to nigdy absolutnie żadnych dwuznacznych kontaktów z takimi. To się zawsze źle kończy (tatuś się dowie, opinię zrobi, zaczną
@alhakeem: Dobrze, a co w wypadku takiego związku jak zwykłe spotykanie się? On: 26 (chociaż trochę przesada), ona: 15. Nikt u nikogo nie mieszka, tylko czasem jedno przyjdzie do drugiego, albo razem gdzieś wychodzą. W takim wypadku wszystko jest ok (oprócz różnicy wieku xD)?
@20917: Ten wątek jest przerażający i pokazuje, w jak chorym świecie pod tym względem żyjemy.

1. 17-latka sama z siebie, tak po prostu proponuje danie dupy za korepetycje i wysyła "pic rel".
Ale to jest tu akurat najmniej oburzające, tak w sumie zawsze było, jest biologicznie dorosła, jej wybór.
2. Autentyczny strach przed konsekwencjami skorzystania z takiej oferty (!). Niepewność prawna, realna obawa przed karą za stosunek za niewymuszony, dobrowolny, a
@alhakeem: plusik za kompleksowe i rzeczowe wyjaśnienie sprawy, aczkolwiek wymieniając szeroko pojętą wiedzę jako korzyść osobistą to zdaje się troszkę poleciałeś za daleko, niezupełnie też rozumiem o co chodziło Ci z przypodobaniem. Bo o ile w przypadku wiedzy specjalistycznej - analogicznie jak w cywilnej umowie nienazwanej, zdaje się know-how - miałoby to zdecydowanie sens, o tyle już sprowadzenie tego po prostu do "wiedzy" wydaje się być chybione. Skoro i chęć przypodobania,
NIE, O SEKSIE Z ATRAKCYJNĄ 17-LATKĄ! O czymś, co zawsze było uznawane za coś absolutnie zajebistego


@bolo1: uważane przez kogo? Przez chłopców z "małym przebiegiem", którzy się filmów naoglądali?

Absolutnie zajebisty to może być sex z kobietą, która ma świadomość swojego ciała i swoich potrzeb oraz potrzeb partnera, jest stabilna emocjonalnie, wie, czego chce i na pewne rzeczy się godzi. 17-latka nie ma nic z tych rzeczy.
@Bajczarz: Tak, mogą sobie nawet zrobić dziecko, a rok później za zgodą rodziców/sądu opiekuńczego wezmą ślub.


@alhakeem: a dziewczyna przestanie był małoletnią i mając 16 lat 9 miesięcy może być już pełnoletnia ;d
@maates: Miło, że ktoś przeczytał dokładnie i komentuje. Również karnistą nie jestem, jest to moja interpretacja na podstawie ustaw, znanych mi osobiście spraw i jednej (nie mojej) magisterki. Starałem się używać języka potocznego, bo tak najłatwiej wyjaśniać problemy. Odnośnie wiedzy chodzi mi również o informacje, które posiada starsza osoba (akurat nie myślałem o uczuciach partnera). Know-how wymieniasz bardzo dobrze, ja jednak podciągam pod to również rzeczy bardziej przyziemne i powszechne np.