Wpis z mikrobloga

NIE, O SEKSIE Z ATRAKCYJNĄ 17-LATKĄ! O czymś, co zawsze było uznawane za coś absolutnie zajebistego


@bolo1: uważane przez kogo? Przez chłopców z "małym przebiegiem", którzy się filmów naoglądali?

Absolutnie zajebisty to może być s-x z kobietą, która ma świadomość swojego ciała i swoich potrzeb oraz potrzeb partnera, jest stabilna emocjonalnie, wie, czego chce i na pewne rzeczy się godzi. 17-latka nie ma nic z tych rzeczy.
  • Odpowiedz
@Bajczarz: Tak, mogą sobie nawet zrobić dziecko, a rok później za zgodą rodziców/sądu opiekuńczego wezmą ślub.


@alhakeem: a dziewczyna przestanie był małoletnią i mając 16 lat 9 miesięcy może być już pełnoletnia ;d
  • Odpowiedz
@maates: Miło, że ktoś przeczytał dokładnie i komentuje. Również karnistą nie jestem, jest to moja interpretacja na podstawie ustaw, znanych mi osobiście spraw i jednej (nie mojej) magisterki. Starałem się używać języka potocznego, bo tak najłatwiej wyjaśniać problemy. Odnośnie wiedzy chodzi mi również o informacje, które posiada starsza osoba (akurat nie myślałem o uczuciach partnera). Know-how wymieniasz bardzo dobrze, ja jednak podciągam pod to również rzeczy bardziej przyziemne i powszechne
  • Odpowiedz