Wpis z mikrobloga

  • 957
Różnica między Sapkowskim a Bagińskim :D

Poniżej wypowiedzi obu o ewentualnych porównywaniu Wiedźmina do Gry o Tron.

"A kto chce porównywać rzeczy nieporównywalne, ten kiep. A komu budzą się bezsensowne skojarzenia, ten też kiep." - Sapkowski

"Wiedźmin i Gra o Tron [...] poruszają odmienne wartości, w inny sposób o nich opowiadają. [...] To, co będziemy robić, będzie więc znacząco inne od tego, co zrobili twórcy znakomitego zresztą serialu Gra o Tron. Podkreślam - nie chcemy, żeby Wiedźmin był netfliksową czy polską Grą o tron. Wiedźmin będzie wiedźminem i będzie miał swoje własne imię i wartość. Tych produkcji nawet nie będzie się porównywać." - Bagiński

Źródło: http://innpoland.pl/134995,tylko-u-nas-sapkowski-i-baginski-o-serialowym-wiedzminie-nie-boimy-sie-konkurowania-z-gra-o-tron

xD

#wiedzmin #netflix #heheszki
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jaraz: jeśli ktoś chce zarabiać pieniądze i tworzyć markę produktu bez czarnych skojarzeń to musi po prostu nie być idiotą jak sapek który myśli że zjadł wszystkie rozumy
  • Odpowiedz
Ja p------e. Krytycy Sapkowskiego to jednak muszą być jakieś niedorozwoje które nigdy po żadną książkę nie sięgnęły tylko całe życie przy konsoli albo pececie.
Totalny brak czytania ze zrozumieniem. Ja widzę że AS miał jednak trochę racji w tym co powiedział o graczach XD.
Tak samemu się zaorać XD.
  • Odpowiedz
@Jaraz: i właśnie dlatego Bagiński odnosi sukcesy, a Sapkowski musi pisać książki na podstawie gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matt_888: Tylko, że ten styl wypowiedzi to jest jedna z istotniejszych cech Wiedźmina, który jest mocno bezobcesowy. Czyli negujecie w nim to, co uwielbiacie w jego książkach. Jakby Wiedźmin był napisany takim językiem jakiego użył Bagiński, to nikt by nie chciał tego czytać ;)

Sapkowski bucem jest i nie ma co ukrywać. Ale dzięki temu, jego książki sa jakie są i mają taki charakter...
  • Odpowiedz
@Jaraz: @drhipis: już po samych waszych wpisach widać kto tutaj jest inteligentnym człowiekiem, a kto "c--j, k---a, nic bardziej mylnego.".

Zastanów się Jaraz, idę o zakład, że podpisałbyś się obiema rękami i nogami pod stwierdzeniem, że większość to idioci, a to jednak Twój komentarz ma 5 razy więcej plusów.

Sapkowski napisał, że osoba, która chce porównywać "Grę o Tron" i "Wiedźmina" jest idiotą, a wszak Bagiński zechciał je
  • Odpowiedz
@Jaraz:
Pośrednio powiedziałeś:

"poruszają odmienne wartości", "w inny sposób", "znacząco inne". Oznacza, że wg Bagińskiego są nieporównywalne.


To zdanie jest nielogiczne w takim razie.
  • Odpowiedz
@Swiatek7: w którym miejscu powiedziałem to chociażby pośrednio? Nie brnij w głupotę. Według mnie oba dzieła różnią się ale jak najbadziej są porównywalne. Muszę żyć ze świadomością, że mistrz Sapkowski uważa mnie za kiepa ;)
  • Odpowiedz